Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам летни гуми 14",185/60/14,DunlopSPSport FastRes

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам летни гуми 14",185/60/14,DunlopSPSport FastRes

    Здравейте колеги!Продавам 2 броя летни гуми, 14 цолови, размер 185/60/14, марка Dunlop, модел SP Sport Fast Response. ДОТ-3207. Гумите се намират в София.Гумите са в много добр състояние, минимум 6 мм. грайфер. Много са тихи и изключително стабилни, както на сухо, така и на мокро.Произведени са в Германия. Нямат балони и не са криви. Равномерно са износени. Каучукът на протектора е мек и относително свеж.Имат малък недостатък - по една малка лепенка на двете, професионално направена и по никакъв начин не влияят на качеството на гумите и на возията- все пак става въпрос за Дънлоп! Цената за двата броя е 65 лв. (твърда цена), която мисля че е приемлива за гуми с този ДОТ, марка и размер.При проявен интерес ми пишете на ЛС или на адрес: procuratio@mail.bg Предпочитам купувачът да е от София, не за друго, а за да може лично да огледа гумите.
    Прикачени файлове

    #2
    Свалям цената с 5 лв и крайната цена става 60 лв. Това е окончателното ми предложение и не подлежи на коментар.

    Коментар


      #3
      Гумите са продадени! Честито на колегата, да си ги кара дълго време и с голям кеф!

      Коментар

      Working...
      X