Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2бр FK спортни амортесиора предни нови и 2бр Монро

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2бр FK спортни амортесиора предни нови и 2бр Монро

    Продавам 2бр FK спортни амортесиора предни нови и 2бр Монро задни втора ръка за пунто 1предните са чисто нови а задните на 2 години и около 5000 км задните са перфектни , не гледайте омасляването пръсках с WD за да охлабя болтоветецена на комплекта 270 лева по отделно на лично тел 0898400576-орлин етп и предните
    Power Under Pressure

    #2
    само тазси седмица бонус спортни пружини OMP 2 задни перфектни и 1 пердна другата предна е счупена ама и нея я давам бонусще има по хубави снимки даже ако някой иска може и 4 броя нови ФК спорт да окомплектовампросто задните ги карам на алфата и са на една седмица
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      хайде на железата няма такива ценисамо едно предно обикновенно монро е 115 лева
      Power Under Pressure

      Коментар


        #4
        ето и по пресни снимки даже може и демо на амортесиорите , задните са на алфадаже ако някои иска може и четирите да са FK sport пък аз монрото ще си го сложа на алфата , така и така малкия возя ето и снимките и на пружинитепружините са прогресивни
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          пружините цена ? и ще паснат ли на 145 ?
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            #6
            Grisha_bravo написа:
            пружините цена ? и ще паснат ли на 145 ?
            задните пружини 50 лева а дали ще паснат аз не мога да ти отговоря знам че амортесиорите пасват от пунтото на алфата но за пружините
            Power Under Pressure

            Коментар


              #7
              ми ще питам пича дето ми подържа колата и ще ти пиша
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #8
                Grisha_bravo написа:
                ми ще питам пича дето ми подържа колата и ще ти пиша
                пружините утре заминават за Бургас Сорриостанаха само амортизаторите Предни ФКзадни Монро газови или колплект 4 ФК спортили комплект Предни ФК спорт + задни монро газови да отбележа че 4 амортесиора ФК се връзват на цената на 1 - кони
                Power Under Pressure

                Коментар


                  #9
                  ами мерси колега на мен ми трябваха задните пружини щото сичко друго си го имам
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #10
                    пружините патуват вече към Бургас Останаха само амортесиорите
                    Power Under Pressure

                    Коментар


                      #11
                      л

                      пружините са супер които отнесе амортисиорите няма да съжелява аз лично не очаквах толкова зашеметяваш ефект от возия и стабилност в едно
                      пунто MK1 1.1 98г
                      МЕТАН
                      През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искате да оцелеете - елате в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

                      Коментар


                        #12
                        Радвам се че си доволен , По принцип рядко съм виждал коли с прогресивни пружини
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          #13
                          Вече се предлагат само 2 предни амортесиора ФК спорт цена 200 лева
                          Power Under Pressure

                          Коментар


                            #14
                            може да има и бонус за серизно копувачи
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              #15
                              за 155-ца за отпред стават ли FК? Газови ли са? Ако да само газ или са комбинирани? Мерси!
                              "The Alfa 155 Q4: This car is everything a Toyota Corolla isn't." - Jeremy Clarkson

                              Коментар

                              Working...
                              X