Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разпродажба на части от ТИПО 2000 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разпродажба на части от ТИПО 2000 16v

    Частите са от ТИПО 2000 16v tel.0878714584-Пешо1.Капак за клапаницена:10лв.2.Тампони за носачите два задни и един преден(Ф21мм) + маслен филтър,чисто нови.цена:20лв.3.Метално водно съединение.цена:7лв.4.Клапани 7.бр.(мисля че са смукателни),16.бр.пружини за клапани,2.бр.зъбни колела за разпределителни валове.цена:5лв5.Летни гуми 2.бр "MICHELIN primacy"195/55/R15цена:30лв.6.Лява машинка за ел. стъклоцена:12лв.Допълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Искам всичко от точка 4ри! )
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      xctr написа:
      Искам всичко от точка 4ри! )
      Звънни да се разберем.

      Коментар


        #4
        Колега джанти имаш ли? И ако имаш каква е цената?

        Коментар


          #5
          Искам всичко,от точка 2.Как да разбера дали мойте носачи са за тампони с фи 21мм или 20мм?С 17мм шарнир съм,93-та ми е типото.Ако стават тампоните за мен ги зимам сусе филтъра.Колегата xctr може ли да каже нещо по въпроса ?
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            sotir27 написа:
            Колега джанти имаш ли? И ако имаш каква е цената?
            Продадох ги.
            pecata написа:
            Искам всичко,от точка 2.Как да разбера дали мойте носачи са за тампони с фи 21мм или 20мм?С 17мм шарнир съм,93-та ми е типото.Ако стават тампоните за мен ги зимам сусе филтъра.Колегата xctr може ли да каже нещо по въпроса ?
            Колега нямам представа дали ще станат,ако можеш си премери носача,за сега ти ги запазвам,ако се откажеш пиши.

            Коментар


              #7
              pecata написа:
              Искам всичко,от точка 2.Как да разбера дали мойте носачи са за тампони с фи 21мм или 20мм?С 17мм шарнир съм,93-та ми е типото.Ако стават тампоните за мен ги зимам сусе филтъра.Колегата xctr може ли да каже нещо по въпроса ?
              Провери в axm-auto.com по модел и двигател!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                pecata написа:
                Искам всичко,от точка 2.Как да разбера дали мойте носачи са за тампони с фи 21мм или 20мм?С 17мм шарнир съм,93-та ми е типото.Ако стават тампоните за мен ги зимам сусе филтъра.Колегата xctr може ли да каже нещо по въпроса ?
                Колега нямам представа дали ще станат,ако можеш си премери носача,за сега ти ги запазвам,ако се откажеш пиши.[/quote]Точка 2. отново е в играта,тъи като колегата нито се обади,нито писа.Точка 4. продадена на колегата xctr.

                Коментар


                  #9
                  Нямам достъп до интернет,че съм в провинцията,но ако не е продадена точка 2 до понеделник,ще се свържа и ще кажа с точност дали ще ми станат тампоните.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #10
                    pecata написа:
                    Нямам достъп до интернет,че съм в провинцията,но ако не е продадена точка 2 до понеделник,ще се свържа и ще кажа с точност дали ще ми станат тампоните.
                    OK.

                    Коментар


                      #11
                      Точк 1.продадена.

                      Коментар


                        #12
                        Точка 5.продадена.

                        Коментар

                        Working...
                        X