Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 комплекта фарове Валео за Браво/а/Мареа (лупи)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 комплекта фарове Валео за Браво/а/Мареа (лупи)

    Така се получи че изведнъж се оказах с голямо количество фарове у мен. Комплектите са напълно рециклирани:* нанесено е чисто ново, напълно огледално покритие на рефлекторите зад лупите* рефлекторите на дългите светлини са без забележка, напълно огледални също* подменени кабели* Проверени са регулиращите механизми, работят напълно точно* Проверени са моторчетата, работят плавно и без забележка* Фарът е проверен като е бил потопен няколко часа под вода, никакви забележки към лепилотоМодел на фара - 98-ма година (с фабрични отвори над лампите за отвеждане на топлината и защита на рефлекторите на дългите). Готови за ксенон, с гаранция за перфектна светлина и сигурност на пътя! Дори чисто нови автомобили не светят така добре. По-късно ще кача снимки на един от комплектите, монтиран в кола на колежка от форума, и снимки от самия ремонт. Фаровете се продават единствено в комплект. Цена на комплект: 300 лева (включил съм си всички разходи по рециклирането, плюс нещо за мен). Цената не подлежи на коментар. За връзка - ЛС, темата едва ли ще я прочета скоро.

    #2
    Едните вече ги няма. Ето снимки по принцип от процеса на обновяването
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Продаден е и другият комплект.Сега има наличен един, който още не е правен, но ще се направи, но не се знае кога. Ако някой иска - да казва, и след около 10-на дена ще има перфектни фарове.За района на София - преработка на инсталацията за ксенон, ако има нужда - подарък.

      Коментар

      Working...
      X