Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

споилер,стоп,халогени и други дреболии за браво,бобини за

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    споилер,стоп,халогени и други дреболии за браво,бобини за

    споилер за браво-30лева/сив/,халогени за браво-без гривните-по 20лева ,кора за багажник на брава-20лева,стоп за браво-25лева,лос4е за светлините на браво/мареа-25лева.турбо за марея 1.9 тд 100-те коня-100лева.бубини за пунто-по 25лева ,бубини за фиат 2.0 20-по 40 лева.километражни табла за браво и мареа-по 25лева.реика за лан4ия капа-150лева.подгревно реле за пунто браво и т.н-20лева,климати4ен радиатор за лан4ия каппа-40лева.пращам по еконт.ако имам проблем с 4астта-бележа си я-няма проблем да ми я варнете за моя сметка...скаип: plamen79yambol имеил: plammbata@abv.bg тел:0894710817

    #2
    Re: споилер,стоп,халогени и други дреболии за браво,бобини з

    plammbata написа:
    споилер за браво-30лева/сив/,халогени за браво-без гривните-по 20лева ,кора за багажник на брава-20лева,стоп за браво-25лева,лос4е за светлините на браво/мареа-25лева.турбо за марея 1.9 тд 100-те коня-100лева.бубини за пунто-по 25лева ,бубини за фиат 2.0 20-по 40 лева.километражни табла за браво и мареа-по 25лева.реика за лан4ия капа-150лева.подгревно реле за пунто браво и т.н-20лева,климати4ен радиатор за лан4ия каппа-40лева.пращам по еконт.ако имам проблем с 4астта-бележа си я-няма проблем да ми я варнете за моя сметка...скаип: plamen79yambol имеил: plammbata@abv.bg тел:0894710817
    колега имаш л.с.
    Honda CBR 900 RR
    Suzuki GSF 400 Bandit
    1.9 TD 100

    Коментар


      #3
      колега ще стане ли да ти прашам адресчето??
      Honda CBR 900 RR
      Suzuki GSF 400 Bandit
      1.9 TD 100

      Коментар


        #4
        благодарим

        благодаря колега,спойлерчето е при мен и даже е същия цвят като на колата :D
        Honda CBR 900 RR
        Suzuki GSF 400 Bandit
        1.9 TD 100

        Коментар


          #5
          за частите

          споилера и кората са продадени.а цена на халогените -без гривни-15лева

          Коментар


            #6
            за частите

            извинявам се за ч-то на колегите,копирал съм и не съм забелязъл. а по темата имам и воден,климатичен радиатор и перките за алфа156 1.9jtd

            Коментар


              #7
              за частите

              :D

              Коментар


                #8
                а

                :D

                Коментар

                Working...
                X