Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: FIAT BRAVO SX - 1.6i 16V / 103 к.с. 1998г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    нова цена - 6 599 лв.

    Коментар


      #17
      The Secret Lover написа:
      нова цена - 6 799 лв.
      Колега, поне си коригирай първия пост в темата. НИКОЙ няма да тръгне да купува кола, която се е продавала първоначално за по-малко пари, а после цената и се е качила, вместо да бъде намалена. Просто такава е психиката ни.

      Коментар


        #18
        не искате хубава кола значи....

        Коментар


          #19
          искаме, ама ако кажеш реална ценася ако ше намаляваш с 500 лева, нема смисъл да си говориме въобще

          Коментар


            #20
            е аз продавам кола а не подарявам. и това не е 1.4i 12V мотор 95-96-та година и само напудрена за продан. аз съм я обслужил напълно, поддържал съм си я като за мен. иначе бравота и по 4000 лв има на пазара.

            Коментар


              #21
              The Secret Lover написа:
              е аз продавам кола а не подарявам. и това не е 1.4i 12V мотор 95-96-та година и само напудрена за продан. аз съм я обслужил напълно, поддържал съм си я като за мен. иначе бравота и по 4000 лв има на пазара.
              4000 колега е на първо четене Като види еврото джамбазина и почва друга песен да пее :D Особено след като е киснал поне 6 месеца на пазара

              Коментар


                #22
                Много хубаво Браво!Който ще си купува да действа, докато още не е продадена. Така като гледам, който я купи се качва пуска CD-то на мах, кара 10000 км и спира. Сменя маслото и газ. След още 10000 пак сменя масло и кара - много добро попадение е тая кола!!!

                Коментар


                  #23
                  Ехххххххх как ме е яд, че нямам излишни 7000лв. за тази кола Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Изглежда супер....Успех (ако не си го направил, качи си обявата тук)
                  Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                  Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                  Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                  Коментар


                    #24
                    цената не е 7000 а 6600 лвв мобиле.бг е там от 21 Майhttp://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi...43925687358582

                    Коментар


                      #25
                      колата е продадена... за съжаление, не на член от КФБ

                      Коментар


                        #26
                        The Secret Lover написа:
                        колата е продадена... за съжаление, не на член от КФБ
                        Браво пич!!!

                        Коментар

                        Working...
                        X