Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: FIAT BRAVO SX - 1.6i 16V / 103 к.с. 1998г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: FIAT BRAVO SX - 1.6i 16V / 103 к.с. 1998г.

    FIAT BRAVO SX - 1.6i 16V / 103 к.с.Пробег: 137 000 км - реални, сервизна книжкаДата на първа регистрация в Италия: Юли 1998 г.Дата на регистрация в България: Юли 2005 г.eл. стъкла, ел. огледала, ел. фарове, климатик, airbag, аларма, 2 имобилайзера, централно заключване, серво управление, халогенни фарове, CD MP3 "AIWA", 4 трилентови колони, трети стоп, тонирани стъкла, чупещ волан, гуми "Good Year" - Eagle Ventura 185/60/14, винетка и гражданска за 2006 г.напълно обслужена - сменени всички ремъци + ролките, сменено масло в двигател /FINA EXCEL 10w40 полусинтетично/, в скоростна кутия, хидравлично масло, антифриз, спирачна течност, предни накладки, свещи + кабели и лули, задни амортисьори, термостат, дюзите са почистени в ултразвукова вана, чисто нови чистачки. Колата е във Велико Търново и се продава с 3 ключа - 1 червен и 2 сини + секретна карта за тях.Никакви забележки и проблеми!Цена - 6 599 лв.GSM: 088/9222552Повече снимки тук:http://www.prikazkite.com/bravoКупих нов апартамент и друга кола... сега и нов офис ще капарирвам и ми трябват пари с две думи въпреки че никак не искам да се разделям с Бравото. Жена ми още повече... много удобна, красива и вървежна кола.

    #2
    Перфектна колица!! Успех

    Коментар


      #3
      Bravo !!! Изгодно е - хора - земайте - препоръчвам!!! На мен мойта ми излезе на тези пари, а е с 2 години по стара (но пък по-малко карана) ... и при мен причината да я провдавам на загуба е, че ме лишиха от книжка за много дълъг срок от време.
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар


        #4
        Количката е простро жестока! Успех!

        Коментар


          #5
          :D здрасти и зкам да го видя това браво, кога ще си свободен

          Коментар


            #6
            колега предполагам че с теб говорихме днес. когато си свободен се обади пак и щи те заведа в гаража до го видиш, караш и т.н. :D

            Коментар


              #7
              нова цена - 7000 лв.

              Коментар


                #8
                The Secret Lover написа:
                нова цена - 7000 лв.
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_34 нова
                селото се оказа точно в града

                Коментар


                  #9
                  Колега... ако позволиш лек коментар... според мен цената е висока!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    The Secret Lover написа:
                    нова цена - 7000 лв.
                    еби се у дупе!При следващия такъв пост ще спазя правилата на форума, които ти явно не си прочел!Митко
                    Brava 1.8 16V

                    Коментар


                      #11
                      ogi написа:
                      The Secret Lover написа:
                      нова цена - 7000 лв.
                      еби се у дупе!При следващия такъв пост ще спазя правилата на форума, които ти явно не си прочел!Митко
                      селото се оказа точно в града

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        Колега... ако позволиш лек коментар... според мен цената е висока!
                        Колега аз тази кола съм я купил за 6400 Юли месец миналата година. сега цените на 98г са пак толкова.от там насетне съм сложил аларма - 150 лв, СД с колони - 250 лв, ремъците + ролките + свещи + маслата и накладки са към 600 лв, задни амортисьори 110 лв, термостат 100 лв, гражданската и винетката са подарък :D Всичко е правено във Вантотрейд - тоест... както трябва. Колата е 98-ма все пак.каква е цената според вас?

                        Коментар


                          #13
                          Аз лично повече от 5к за двувратка не бих дал - без значение от марка/модел/година и т.н.но това си е лично мое мнение - за всеки влак си има пътници иначе Фиатчето изглежда СУПЕР :D
                          ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                          o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                          Коментар


                            #14
                            The Secret Lover написа:
                            Vladim написа:
                            Колега... ако позволиш лек коментар... според мен цената е висока!
                            Колега аз тази кола съм я купил за 6400 Юли месец миналата година. сега цените на 98г са пак толкова.от там насетне съм сложил аларма - 150 лв, СД с колони - 250 лв, ремъците + ролките + свещи + маслата и накладки са към 600 лв, задни амортисьори 110 лв, термостат 100 лв, гражданската и винетката са подарък :D Всичко е правено във Вантотрейд - тоест... както трябва. Колата е 98-ма все пак.каква е цената според вас?
                            Да де, ама иди обеснявай, какви са ти разходите на пазара... След, като си купил колата вече си се "набутал"! Разходите никой няма да ти признае, всеки ще сравнява колата с тези на пазара, а тя е поне с 600-700лв. по-скъпа от тях. И аз на моменти съм се чудил, колко мога да взема на моята Брава, но при всички случаи макар, че всички консуматови+нова водна помпа+лагер главина+друго турбо и още, какви ли не глезотийки са ми излезнали около 1000лв. никой няма да го зачете.
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              нова цена - 6 799 лв.

                              Коментар

                              Working...
                              X