Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам спортно гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам спортно гърне

    Продавам спортно гърне, внос от Германия, неръждавейка, ползвал съм го няколко месеца.Размери: - дължина заедно с накрайниците - 48см - ширина - 21см - дебелина - 13см - вход на 55мм, като тръбата която е заварена в момента е на 50мм.Гърнето е малко, компактно и може да се монтира на всяка кола с изпускателна до 55мм.Като цена на мен ми е излязло до момента 170лв, продавам го за 100лвИмам и клипче как звучи, но в момента не мога да се оправя с фотоапарата, че на компа ми излиза без звук, като го оправя ще пусна и видео, но за момента само снимки.Гърнето се намира в София, тел 0899-912-110 Дидо
    punto HGT

    #2
    Надявам се модераторите да не го приемат като "ъп", ето го и клипчето - даже се чува как се пуска една аларма в близост :D :D http://www.youtube.com/watch?v=JWCEC...layer_embedded
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Гърнето е перфектно, няма ръжди, няма чукнато, без забележки http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2...lmdI7f1qMW.JPG
      punto HGT

      Коментар


        #4
        Предлагам опция - взимате гърнето и пробвате, ако не ви хареса звука го връщате обратно
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Нещо няма интерес, а гърнето е перфектно Скъпо ли го давам колеги
          punto HGT

          Коментар


            #6
            90лв без коментар :D
            punto HGT

            Коментар


              #7
              punto HGT

              Коментар


                #8
                punto HGT

                Коментар


                  #9
                  Чудя се ако взема да го подаря дали ще се обади някой
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    За подарък винаги ще има навити Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 . Звука е добър, ако имаш път към Варна пиши Yellow_Flash_Colorz_PDT_17

                    Коментар


                      #11
                      добър звук вади като на Гранде Пунто Абарт :D грабете аз си имам инъче за 90 до сега да съм го взел up!
                      Икономията е майка на мизерията !

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря колеги за подкрепата, звука действително си го бива, продавам го, защото ми изпадна едно ремусче и това ми идва излишно
                        punto HGT

                        Коментар


                          #13
                          Дал съм 170лв по това гърне, давам го за 90 .... и това ако не е промоция
                          punto HGT

                          Коментар


                            #14
                            punto HGT

                            Коментар


                              #15
                              punto HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X