Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подарявам части за Fiat Regata

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подарявам части за Fiat Regata

    Колеги, подарявам дребни части за Regata. Днес правих чистка в нас и събрах един кашон. Има комутатори, бобини, дистрибуторни капачки с кабели, пластмаси, дръжки за вратите, мигачи, части по електрониката, два оргинални таса-14", но са от различни модели и др. Имам и за продаване перфектен карбуратор, серво за спирачките и перка за реадиатора-по 20лв. Обявата е за София 0888205319 Някои части заминаха, но има още.

    #2
    Re: Подарявам части за Fiat Regata

    stanimirxxx написа:
    Колеги, подарявам дребни части за Regata. Днес правих чистка в нас и събрах един кашон. Има комутатори, бобини, дистрибуторни капачки с кабели, пластмаси, дръжки за вратите, стопове и болтове за тях, мигачи, части по електрониката, два оргинални таса-14", но са от различни модели и др. Имам и за продаване перфектен карбуратор, серво за спирачките и перка за реадиатора-по 20лв. Обявата е за София 0888205319

    Коментар


      #3
      ..... интересувам се от карбуратора и по-точно ако е Weber 32-34 TLDE. Ако ли не, то какъв е, и от каква regata (от какъв мотор)!Предварително благодаря!
      fiat divak

      Коментар


        #4
        Карбуратор Weber

        nikotipo написа:
        ..... интересувам се от карбуратора и по-точно ако е Weber 32-34 TLDE. Ако ли не, то какъв е, и от каква regata (от какъв мотор)!Предварително благодаря!
        Weber 30 32 DMTE 36/150 2818 за 1.3 мотор

        Коментар


          #5
          Re: Карбуратор Weber

          stanimirxxx написа:
          nikotipo написа:
          ..... интересувам се от карбуратора и по-точно ако е Weber 32-34 TLDE. Ако ли не, то какъв е, и от каква regata (от какъв мотор)!Предварително благодаря!
          Weber 30 32 DMTE 36/150 2818 за 1.3 мотор
          Благодаря за точния отговор! Малко по късно пак ще пиша понеже в момента не мога да го видя!
          fiat divak

          Коментар


            #6
            Re: Карбуратор Weber

            nikotipo написа:
            stanimirxxx написа:
            nikotipo написа:
            ..... интересувам се от карбуратора и по-точно ако е Weber 32-34 TLDE. Ако ли не, то какъв е, и от каква regata (от какъв мотор)!Предварително благодаря!
            Weber 30 32 DMTE 36/150 2818 за 1.3 мотор
            Благодаря за точния отговор! Малко по късно пак ще пиша понеже в момента не мога да го видя!
            Видях го, заслужава си, и е с много резервни клапани, изглежда добре, на мен не ми върши работа, но за ниакой ще безценен!!!Успехи, Никола!
            fiat divak

            Коментар


              #7
              Re: Подарявам части за Fiat Regata

              stanimirxxx написа:
              Колеги, подарявам дребни части за Regata. Днес правих чистка в нас и събрах един кашон. Има комутатори, бобини, дистрибуторни капачки с кабели, пластмаси, дръжки за вратите, мигачи, части по електрониката, два оргинални таса-14", но са от различни модели и др. Имам и за продаване перфектен карбуратор, серво за спирачките и перка за реадиатора-по 20лв. Обявата е за София 0888205319 Някои части заминаха, но има още.

              Коментар


                #8
                Колега случайно да имаш дръжката която отваря вратите от вътре(не знам дали правилно се изразих).Стъкло за заден десен сттоп.Поздрави!!
                fiat REGATA 1.9 DS
                lancia LIBRA 1.8 SW

                Коментар


                  #9
                  Regata

                  tzar_ivailo написа:
                  Колега случайно да имаш дръжката която отваря вратите от вътре(не знам дали правилно се изразих).Стъкло за заден десен сттоп.Поздрави!!
                  Имах ги но ги подарих вече.

                  Коментар


                    #10
                    този карбуратор става ли за 1.5

                    Коментар


                      #11
                      Колега,тазовевете актуални ли са още...

                      Коментар


                        #12
                        Regatta написа:
                        Колега,тазовевете актуални ли са още...
                        Не колега, всичко вече е подарено.

                        Коментар

                        Working...
                        X