Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4бр. летни гуми:195/50 R15 82H TL Клебер-ПРОДАДЕНИ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4бр. летни гуми:195/50 R15 82H TL Клебер-ПРОДАДЕНИ!

    Здравейте колеги!Пролетта е още далеч, но по-предвидливите от вас знаят, че зимата се купуват летни гуми и обратно, защото могат да вземат "добри гумета" на сносна цена. Затова ви предлагам моите 15-ки:4 броя летни гуми: 195/50 R15 82H TL HYDRAXER - Клебер; DOT: 0309Гумите са "търкаляни" около 1000 км. миналото лято и на са мръднали, може да се каже, че грайфера е 8 мм. Купувани са от "Диана" в края на март 2009 г./с фактура/.Цената е 280 лв за целия комплект (4x70 лв.). За справка -нови са по 110 лв. - парчето.Мога да ги дам и по два броя - тогава цената е 160 лв. - 2х80 лв. Причина за продажба - минавам на 14 цолови.От София съм /жк. "Младост" 3/, гумите са лично мои /не съм търговец и нямам време да се занимавам с куриери/.При проявен интерес пишете ЛС, след което ще организираме огледа и дай боже ще стискаме ръцете.P.S. Ако откриете дори едно камъче в която и да е било гума ви я подарявам! Ако качеството на снимките не ви удовлетворява, ще изпратя допълнителни снимки на ЛС.Бирата от мен! Поздрави и много безаварийни километри през Новата година!
    Прикачени файлове

    #2
    Ре: 4бр. летни гуми:195/50 Р15 82Х ТЛ Клебер-ХЪДРАЬЕР, ДОТ:0

    защо минажаш на 14"? мойе ли да ми разказжаш.

    Коментар


      #3
      Здравей колега!Причината е прозаична - минавайки на 14 цола мога да си взема по високи гуми - 60 или 65, защото с досегашните гуми колата ме вози по твърдо, а пък аз искам малко по-мека "возия". По принцип на моята кола с 15-ки мога да сложa гуми с височина максимум - 50, ако можех да сложа по-високи гуми на 15-ките нямаше да сменям цолажa.

      Коментар


        #4
        Каква кола караш колега ?
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          pecata написа:
          Каква кола караш колега ?
          Абе, чyдя се дали няма да ми се разсърдите... :D , ама все пак ще кажa: Hyundai - S coupe.

          Коментар


            #6
            Имам 2 Семперит почти новички 164/65/14,сигурно ти е малък размера,но аз да си кажа.Бартер 2 за 2 с леко доплащане от мен. (Снимка мога да направя събота или неделя,ако си заинтересован разбира се )
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #7
              pecata написа:
              Имам 2 Семперит почти новички 164/65/14,сигурно ти е малък размера,но аз да си кажа.Бартер 2 за 2 с леко доплащане от мен. (Снимка мога да направя събота или неделя,ако си заинтересован разбира се )
              Колега, благодаря за предложeнието, офертата не е лоша, но за съжалене твоите гуми ще са ми тясни, иначе на височина са идеални. Ако бяха широки 185 - считай че щяхме да се разберем.Поздрави!

              Коментар


                #8
                Scouper написа:
                pecata написа:
                Имам 2 Семперит почти новички 164/65/14,сигурно ти е малък размера,но аз да си кажа.Бартер 2 за 2 с леко доплащане от мен. (Снимка мога да направя събота или неделя,ако си заинтересован разбира се )
                Колега, благодаря за предложeнието, офертата не е лоша, но за съжалене твоите гуми ще са ми тясни, иначе на височина са идеални. Ако бяха широки 185 - считай че щяхме да се разберем.Поздрави!
                Те са,просто е объркал размера!
                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                Коментар


                  #9
                  Нова и крайна цена на комплекта гуми - 260 лв.! За два броя - 140 лв- 2x70 лв.

                  Коментар


                    #10
                    Продадени!

                    Коментар

                    Working...
                    X