Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов комплект ксенон Н1 6000 К./China/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аре бе пък и вие, за 65лв че и гаранция искат!Няма кой да ви даде гаранция на тази цена!Да се счита за Ъп!
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    Коментар


      #17
      Благодаря, колега, за ъпването! Гаранция няма на този ксенон, аз самият съм го сложил без такава, на цена, много близка до обявената. Факт е, че хора, които познавам, са от около 7 месеца с този ксенон и нямат проблем. Моят е на около 3, свети все още. Онзи ден монтирахме на колегата krasio_79bs, остана доволен, с изключение на ресетването на километража, но и затова си има лек. Цената е 65 лв., другите предположения са направо смешни!
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

      Коментар


        #18
        Хайде да ви помогна с чуденето.Ето как свети въпросният ксенон закупен от колегата.Монтираният при мен е с крушки 5000к на фар с лупа,без да е почистван.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #19
          само за портокола.. аз съм с такъв от 1 година, и тогава го купих за 65лв, затова и поста ми беше такъв, а не да злословя и т.н.И при мен го има проблема с ресетването на киломертажа, и незная как да го оправя.но ксенона свети и аз лично съм много доволен.Няма лято, няма зима пали от раз ксенончето.

          Коментар


            #20
            За ресетването се слагат един релета, от днес вече съм с такива на Алфата. Връзва се директно към акумулатора, пуска се малко кабеляк и става за 30 мин.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
            Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
            Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

            Коментар

            Working...
            X