Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiorino на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiorino на части

    Здравейте Колеги,имам едно фиорино 1,1 двигател,90г. оставено на отговорно пазене в Търговишкия КАТ,след ПТП.Дойде време да си го прибера и се чудя дали направо за скрап да го дам или да си го прибера и полека лека на части.Та ако има някой на който му трябва нещо да казва,цените ще са символични.Засега има човек за делкото,отпред вляво фар и мигач няма и калника не става.Предно стъкло също няма,скоростната (понеже знам че им е слаба част) също не е много добре-петата изключва като се отнеме газта,иначе двигателя е бонбон,гореше ми около 7л. газ на извънградско,в Варна на градско около 10л. Озад е със стъкла,има и сгъваеми седалки,5+1 се води.Газова уредба ,бутилка 32л. с паспорт,изпарител Ловато.Джанти 13 цола + още един комплект 13 цола с зимни гуми които са ми във Варна.Това е ,до петък ако има желаещи да свиркат ,ако не-за скрап.
    FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

    #2
    FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

    Коментар


      #3
      От фиориното останаха:-оборудвана глава с наскоро регулирани клапани(1,1 двигател)-газова бутилка 32л.,сонда към нея и паспорт.-13" джанти и не лоши гуми към тях.-генераторПри интерес за снимки и цени на ЛС.
      FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

      Коментар

      Working...
      X