Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

200лева-- Лети джанти с гуми 16 цола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колеги не знам дали Ви е хрумнало, ако имате парите купете ги, напролет ще продадете гумите за 100-тина лв и тази 16-ка ви идва на 100...195-45-16 или 205-45 е добрия размер за браво.ще си намерите за 200-300лв много добри гуми..просто офертата е един път Успех, колега
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #17
      BEX---GT написа:
      колеги не знам дали Ви е хрумнало, ако имате парите купете ги, напролет ще продадете гумите за 100-тина лв и тази 16-ка ви идва на 100...195-45-16 или 205-45 е добрия размер за браво.ще си намерите за 200-300лв много добри гуми..просто офертата е един път Успех, колега
      мерси колега,,,,,,,,,,един човек който има много акьл какво мислите за 200лв.това не е истина,елате на място даги видите де,който дойде ще си трьгне с тях 100%

      Коментар


        #18
        Гумите летни ли са, че модела нищо не ми говори ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          emzo написа:
          Гумите летни ли са, че модела нищо не ми говори ?
          Гумите са летни

          Коментар


            #20
            Другата седмица ако никой не ги е купил,аз ще дойда да ги пробваме на колата.Екстра че си от София.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #21
              продадени,моля колегата който ги купи да каже какво е купил

              Коментар


                #22
                Кой ги купи?
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #23
                  pecata написа:
                  Кой ги купи?
                  колега от форума,който оцени офертата на най добрата за този форум,през :D тази година............Неко колегата сам да напише кой е? с здраве даги ползва

                  Коментар


                    #24
                    Мерси колега, джантите са при мен. Утре качвам купето на 16 ки джанти :D . Джантите изглеждат доста добре за годините си :D . Едната като гледам е изправяна, но това е нормално за нашите пътища. Много съм доволен от покупката :D . И гумите са супер, даже не очаквах да са толкова добри. Само да попитам, това върху капачките в средата, лепенка ли е или е боядисано, че нямах време да ги гледам вчера, а и телефона ми умря вчера както видя.Още веднъж благодаря и ти желая и на теб всичко най-хубаво.

                    Коментар

                    Working...
                    X