Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

200лева-- Лети джанти с гуми 16 цола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    200лева-- Лети джанти с гуми 16 цола

    Лети джанти 16" 4Х98 с гуми МИШЕЛИН ПИЛОТ много добри 2055516,летни Джантите са перфектни.от СОФИЯ сьм 0878944106 цена 300лв комплекта джанти с гуми грайфер на гумите ..8-9мм. цената е само на мястоskype. ivan_nakata

    #2
    200 лв.----------------

    Коментар


      #3
      fiat_dukato написа:
      200 лв.----------------
      Джанти+гуми = 200лв.Или бъркам?
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        Джанти и гуми

        И на мен ми се стори странно за такава цена и отидох да ги видя. Исках да ги сложа на моята пунтара. За съжаление опират отзад - не са изнесени достатъчно джантите. Иначе и джантите и гумите са перфектни! Наистина съжалявам, че не мога да ги ползувам
        Punto 1.4 GT 94г.

        Коментар


          #5
          Добри са за парите си

          Коментар


            #6
            На Брава ще станат ли?
            Fiat Brava 1.9TD

            Коментар


              #7
              колега , джантите ще станат, но гумите са малко високи виж на колегата гуми с 2.1см по ниски как стоят и си представи по високите как ще бъдат:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...--------пък и като провериш в книжките бравата я дават на 185/60/14 където разликата вече идва на 5.4см което си е 9% и от там и километража ти ще лъже с 9 процента
              ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
              [[ ]== //// ==[ ]] It
              |\-----------------/| Again
              |_|'-------------'|_| Tomorrow
              Подпис по правилата!

              Коментар


                #8
                Сега цъкнах на калкулатора за гуми,аз сега съм с 175/65/14 ако ги сложа тези гуми с джанти разликата в диаметър е 50мм.В момента задната гума ми е на 20мм от бронята и ще ми опират тези-ще се пръсна от яд. Иначе офертата е перфектна.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  pecata написа:
                  Сега цъкнах на калкулатора за гуми,аз сега съм с 175/65/14 ако ги сложа тези гуми с джанти разликата в диаметър е 50мм.В момента задната гума ми е на 20мм от бронята и ще ми опират тези-ще се пръсна от яд. Иначе офертата е перфектна.
                  не си единствения, който се чувства така....
                  ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
                  [[ ]== //// ==[ ]] It
                  |\-----------------/| Again
                  |_|'-------------'|_| Tomorrow
                  Подпис по правилата!

                  Коментар


                    #10
                    tukbata написа:
                    не си единствения, който се чувства така....
                    E то за това цената е такава. Одеве зяпах моята Мареа и мисля, че ще се съберат. Трябва да се пробва де.За съжаление моите парички пък отиват за бензинова помпа.Но който има Мареа и парите - да пробва. Това е един от редките случай, когато евтиното и хубавото са на един рафт. Успех на продавача

                    Коментар


                      #11
                      Ще закачат на мареата отзад със сток окачване почти 100% съм сигурен,ама някой може да пробва.
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #12
                        и аз мисля така ... същото се отнася и за браво и брава ... пък и да не е със сток окачването и да не опира, колко коне ще останат
                        ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
                        [[ ]== //// ==[ ]] It
                        |\-----------------/| Again
                        |_|'-------------'|_| Tomorrow
                        Подпис по правилата!

                        Коментар


                          #13
                          HGT може да ги носи тия джанти,ама не и с тия гуми.Аз се чудя дали ще се съгласи колегата да спазарим само джантите,пък аз ще търся ниски гуми.Колега дай цена само за джантите?
                          Fiat Tipo
                          Corsa b комби !

                          Коментар


                            #14
                            Колегата да каже на Купе ли са карани или на друг модел и дали е имало проблем.

                            Коментар


                              #15
                              pecata написа:
                              HGT може да ги носи тия джанти,ама не и с тия гуми.Аз се чудя дали ще се съгласи колегата да спазарим само джантите,пък аз ще търся ниски гуми.Колега дай цена само за джантите?
                              Колега за сьжеление искам да продам джантите с гумите за скромната цена от 200лв.ако с някой колега се комбинирате и единия вземе джантите а другия гумите нямам нищо против.Побьрзайте цената е много смешна,колеги аз мисля че на ,марея ,брава и браво ще станат без да опират от заде :D който има желание да дойде да пробва няма проблем

                              Коментар

                              Working...
                              X