Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо на части

    Продавам Типо 1.4 ’89год. на части. Блъснато е челно (в светофар ) Нека който има интерес за нещо да ми пише, ще му го снимам и евентуално пращам по еконт. Искам да го махна възможно най-бързо, така че цените ще са народни ПРОДАДЕНИзадна бронязадни светлини (стопове)тасоветеамортисьорчетата на багажника
    Прикачени файлове

    #2
    Колега Супер_с прилагам снимка на капака на възд. филтър(виж дали ти върши работа), нямам газова уредба и климатик, шибидаха не се отваря (нещо по релсите явно е дало фира). pesho_rower - Снимал съм ти таблото -25лв , крилото-35лв, вентилатор на парното-15лв;
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Ъп за Фиатчето!

      Коментар


        #4
        Lqnkata написа:
        Ъп за Фиатчето!
        Колега 100% ли си сигурен че крилото е гумено.Като го натиснеш много ли ти потъва пръста.Защото много ми прилича на оригинално от седичи.Я го огледай от всякъде и виш какво пише на него.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #5
          хидравлична кормилна рейка дали ти е останала и колко пари ще и търсиш
          karam fiat 1992 tempra karburator
          0889340995

          Коментар


            #6
            pecata написа:
            Lqnkata написа:
            Ъп за Фиатчето!
            Колега 100% ли си сигурен че крилото е гумено.Като го натиснеш много ли ти потъва пръста.Защото много ми прилича на оригинално от седичи.Я го огледай от всякъде и виш какво пише на него.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар

            Working...
            X