Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам части от Fiat Brava 1,4 12V- НОВИ ЦЕНИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Скоростната кутия е запазена за колегата kraskata_66.7or37o ще ти ги снимам и ще ти пратя снимки.vasil_vasilev1972 ,нямам ABS.

    Коментар


      #47
      Полуоските заедно с каретата как са? Ако може и цена.

      Коментар


        #48
        Здравей

        Привет. Пиши ми на лично твоя тел или скайп, за да се разберем

        Коментар


          #49
          nosuch написа:
          Полуоските заедно с каретата как са? Ако може и цена.
          Лявото вътрешно каре е продадено.Налични са двете полуоски,двете външни карета ,всички маншони и дясното вътрешно каре-всичко е оригиналното.Цена- 60лв.Ако имаш интерес ще ти ги снимам.sash00 тел за връзка 0887437350-Илиян

          Коментар


            #50
            Здравей колега да те питам дали имаш копче за ел.стъклото и ми трябва упралението на моторчето на задната чистачка то е едно в бяла кутиика че моето се прецака пак моторчето ми работи..дай цена за двете неща на ЛС

            Коментар


              #51
              Промоция:Предни амортисьори(почти нови)-2бр. за 60лв.Стартер -70лв.

              Коментар


                #52
                Нагоре! :D

                Коментар


                  #53
                  Търся регулатор за челюсти/задните накладки/ , на снимката с №4 http://ludo.snimka.bg/automobiles/ok...66003.16129371
                  Lancia Kappa 2.0 20V & 20VT
                  Fiat Punto 2, 1.2 60 hp
                  Lada Samara 1.3, 65 hp parts&scrap

                  Коментар


                    #54
                    Имаш ЛС.

                    Коментар


                      #55
                      Има нови цени-виж стр.3

                      Коментар


                        #56
                        КОлега , амортисьорите за задния капак в какво състояние са ? Има ли шанс да ги сложа и пак да ме нокаутира капака както досега :D
                        Brava 1.6 ELX

                        Коментар


                          #57
                          Амортисьорите са перфектни.Досега не ми се е случвало да не държат,дори и в най-големият студ миналата зима.

                          Коментар


                            #58

                            Коментар


                              #59

                              Коментар


                                #60
                                Я малко Коледно намаление:Двигател с малки забележки -80лв.- Запазенлапа двигател лява предна с тампон - 10лв.предни амортисьори почти нови(на 3 месеца)-общо за 50лв.казанче за хидравликата с капачка и маркучето до помпата - 10лв.резервоар - 15лв.казанче за чистачки и помпа - 10лв.моторче за предни чистачки с накрайници-20лв.парно комплект - 40лв. включва радиатор, моторче.моторче парно - 20лв.лостчетата на волана - 20лв. комплектакора дъно багажник-10лв.заден стоп ляв-20лв/бр.табло-30лв.задно стъкло-40лв.бензинова помпа(комплект) -35лв.амортисьори заден капак-25лв за дватадатчик за вентилатора(за температура)-5лв.термостат-20лв.спирачна помпа-20лв.кабели свещи-10лв.задни врати окомплектовани -15лв/брзаден капак(бял) плюс стъкло-40лвпредни спирачни апарати-10лв./бр.карета външни(с маншони)-10лв./бр.полуоски-20лв./бр.бобина Bosch-40лв.датчик масло-10лв.стартер-60лв.контактен ключ с клеморед(плюс ключ)-20лв.генератор-40лв.компютър Bosch-60лв.НЯМА такива цени!!!!!! :D :D :D

                                Коментар

                                Working...
                                X