Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

джанти 15 ки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    джанти 15 ки

    продавам 15 ки джанти 4*98 стават за всички модели браво,брава,марея,пунто едните са еленови рога другите железни 15 ки към тях се вклучват зимни или летни гуми с размер 195.50.15 по ваш избор цената за еленовите рога с гуми 450лв.гумите имат една година гаранция а за железните без гуми 120лв,с гуми зимни 220лв джантите нямат заварки кривини всичко е перфектно за контакти 0888850931 или на скайпа pkozarev снимки веднага транспорта от мен поздрави

    #2
    колега за еленовите рога какви пари искаш без гумите само джантите?пиши на ли4ни
    темпра 1,9тд

    Коментар


      #3
      Дай снимки, колега

      Коментар


        #4
        Колега продаваш ли още еленовите рога,и ако да прати снимки,и без гумите дажаш ли ги?

        Коментар


          #5
          Колега само зимните гуми ме интересуват.Състояние снимки може би?
          Fiat Bravo 1i6

          Коментар


            #6
            Продадени ли са вече гуметата?
            Fiat Bravo 1i6

            Коментар


              #7
              здравеи колега продаваш йелезни джанти 15 ки .а каж размер са 4x98 с вътрешен отвор 58.1 мм.ако са то4но такива сам навит да ги зема.пиши ми.
              kara fiat marea wikend

              Коментар


                #8
                d.makaveev написа:
                Колега само зимните гуми ме интересуват.Състояние снимки може би?
                А пък за мен железните джанти..комбинация...???
                http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

                Коментар


                  #9
                  заинтересуван съм за еленовите рога цена и снимки ако може ?
                  Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                  Коментар

                  Working...
                  X