Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Брава и метанови бутилки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колега ще ме извиняваш че ти спамя и аз темата. но не се връзвай много-много на 24 годишния колега от Първомай Рavlov... той явно е свикнал да се рови и спами темите на хората с ескпертното си мнение - като всичко дето се продава му се струва скъпо. разбирам че в Първомай не се вземат големи заплати, ама с такива безмислени постове вреди не само на другите /ако някой му трябва нещо което ти го имаш, не ти трябва и се опитваш да го осребриш, Павлов с "тарикатското" постче ще го накара да си мисли че си някой идиот дето продава скъпо и прескъпо и то дори цените ти да са си ОК/ ама и на себе си - разбираемо защо.п.п. само не разбрах твоите цени според Павлов "малко пресилени" ли са, или що годе "нормални". ето тук колегата спами и моя тема с експерното си мнемие:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...highlight=та колега павлов, щети кажа само щот за момента не си на верния път.п.п.п. на теб ще те пожелая бърза продажба щот фаберките са си хубави бутилки......а павлов ще го питам експертно - аз като съм дал 3 бона за метанов инжекцион, набутал ли съм се??? ама кво говорим, за него всичко над 5 лв е много...

    Коментар


      #17
      Съжалям за оффтопика, който правим в темата на колегата, но kkninov просто ако има нещо да ми казва, може да го направи на лични. Разбирам ви, че и двамата ви засегнах по цените ви, за което се извинявам. Просто реших да бъда обективен /което си е лично мое мнение и никой не е длъжен да го взима присърце/. Абе кво ли ви се обяснявам, ако искате и 10 пъти повече му искайте. Дай боже някой да ви ги купи. Поздрави!

      Коментар


        #18
        Приемам ти извиненията ... човек греши важен е момента в които ще се осетиш и извиниш за грешката която си направил а по повод " обективноста ти " тя не е нужна на никои така че си я запази за себеси и за твоите теми ..... това е тема за продажба и в нея се пише ако ти трябва нещо и искаш да разбереш цената му така че те моля повече не пиши в тази тема защото това си е чист спам
        Fiat Brava 1.6/16v103SX

        Коментар


          #19
          Fiat Brava 1.6/16v103SX

          Коментар


            #20
            Fiat Brava 1.6/16v103SX

            Коментар


              #21
              Нова цена на метановите бутилки 450 лв пращам с еконт за ваша сметка..... другите неща също продължават да се продават!!
              Fiat Brava 1.6/16v103SX

              Коментар


                #22
                Обурудвана предна лява врата за фиат брава ..... с лек дефект на огледалото -40лв
                Fiat Brava 1.6/16v103SX

                Коментар


                  #23
                  Fiat Brava 1.6/16v103SX

                  Коментар


                    #24
                    стоп

                    Стопа какъв е и какво му е дефектно,мерси

                    Коментар


                      #25
                      Re: стоп

                      Kroko61 написа:
                      Стопа какъв е и какво му е дефектно,мерси
                      Стопа е ляв а дефекта може да го видиш на снимките в началото на темата
                      Fiat Brava 1.6/16v103SX

                      Коментар


                        #26
                        Нова цена на метановите бутилки 6лв на литър продават се и по отделно пращам с еконт за ваша сметка..... другите неща също продължават да се продават!!
                        Fiat Brava 1.6/16v103SX

                        Коментар


                          #27
                          Fiat Brava 1.6/16v103SX

                          Коментар


                            #28
                            Метановите бутилки са продадени........... Другите неща продължават да се продават......
                            Fiat Brava 1.6/16v103SX

                            Коментар


                              #29
                              Fiat Brava 1.6/16v103SX

                              Коментар


                                #30
                                Fiat Brava 1.6/16v103SX

                                Коментар

                                Working...
                                X