Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортен филтър J&R france 50лв Продаден!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортен филтър J&R france 50лв Продаден!

    Филтъра е готов за употреба, само слагаш в кутията и караш, за справка цена в магазин ХЕД София е 96 лева кат.ном. F250168, филтъра става за всички браво/ брава/ марея - 1.2 -1.4 -1.6-1.8 -2.0- 1.9ТД 1.9JTD и някои алфи така е според сайта на производителя http://www.jrfilters.com/filtres/index.php?lng=enцена 60 лева, за връзки ЛС, скайп zerocanon 0899 105 205 намира се и може да се види в Пловдив.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    тва нещо реве ли като другите спортните , конусните ? и маже ли се с нещо или само се слага там

    Коментар


      #3
      chaikata написа:
      тва нещо реве ли като другите спортните , конусните ? и маже ли се с нещо или само се слага там
      Не "реве" като конуса.Идва си омаслен,но след време като се изпере пак трябва да се омасли!

      Got nos?

      Коментар


        #4
        Да, не реве, чисти перфектно обаче, сега за повече мощност и за повече икономия не знам колко е вярно дето го пишат но поне като филтър се справя отлично. Комплекта за почистване струва 35 лева и стига за около 3 пъти (45 000км )ако не си голям прахосник. Аз тоя съм го чистил веднъж, в момента пак е готов за чистене и мога да ви направя снимка как изглежда от мръсната страна и как е от другата, сами ще разберете че чистата страна е като нова (разбирасе филтъра го продавам чист и омаслен готов за употреба) , бях си правил експеримент, намазах въздуховода след филтъра с масло, и за 10 000км по маслото нямаше грам полепнал прах, тоя тест ми беше достатъчен за да си купя сега пак такъв филтър за хондата нищо че е 96 лева!
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          chaikata написа:
          тва нещо реве ли като другите спортните , конусните ? и маже ли се с нещо или само се слага там
          Специално ти ако имаш интерес има по кои да ти го пратя до Варна, и ще спестиш разходи за куриер! Ще се виждам с тях този уикенд на една хижа и ако си навит ще го взема с мен да им го дам да ти го донесат. Това за Варна, става и за София другата двоика са Софиянци такаче и Софиянци можете да се възползвате от безплатен транспорт За Пловдив е ясно, дори имате предимство че може да го видите мръсен, да видите как се почиства и омаслява един урок бонус
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            а интересно ми стана ама сега съм ги запланувал тея париза друго ....6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              хаиде да видим за 50 лева някои ша се прежали или да го хвърлям
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #8
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #9
                  Продаден, честито на колегата с здраве да си го ползва.
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар

                  Working...
                  X