Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам жълто кони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Предлагам и друг вариант:значи в раздела продава,когато си пускаш темата да се попълва бланка вместо да си пишеш с твой си думи-телефон за обратна връзка задължително и минимум по 5 снимки на всеки артикул-без такива "утре ще кача снимки".Аз всеки път когато съм пазарувал с еконт отварям пратката преди да платя.И аз съм изгарял веднъж с 1 усилвател за 230 лева който неработеше.Момчето беше от Ботевград и си мислеше,че ще се скътае,самоче въпреки че живея в София и аз съм от Ботевград,но той естествено незнаеше.С една хитрина успях да се срещна с него-и парите си взех и усилвателя нему върнах и всичко без бой и скандали.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #32
      x

      всеки си намира майстора в даден момент.Тоя ще излъже 1 път, 2 път и на 3тия изгаря

      Коментар


        #33
        krasio_79bs написа:
        Спокойно колеги,щом има подадена жалба ще го открият.
        Е, ще каже, че е пратил оригинални амортисьори. Само "виж преди да платиш" оправя нещата, и то донякъде, щото плащаш и като ги сложиш кой знае на какво дередже ще са.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #34
          Значи жалбата е пусната,снощи поставеното лице ми звъня и ми даде тел. номер на тоя Георги - гошката. Мисля да не се набутвам с телефонни разговори,те органите на реда така и така ще го намерят.По въпроса за достоверност на фактите,ами форума е обществен ,също така аз мога да си представя цялата кореспонденция с него на лични съобщения,включително и това че имаше колега (Sacrum) с мен който беше когато още пред Еконт отворих пратката и видяхме какво има вътре.Времето ще покаже,но толериране на такива хора и затваряне на очи няма да има повече
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #35
            аз оште като видях първите снимки много прясно боядисани изглеждат тия амортисиори и освен това от долу прозира черното и после гледам че е измамил колегата тъпа работа

            Коментар


              #36
              иван

              е браво бе колега хубаво си ме усрал във форума. аз се мача да ти сварша няква работа а пък ти мен изкара виновен. аз щях да ти го намеря мом4ето ама ся като си много оправен се оправяи сам. за мен не е проблем да отида в полицията да дам едно обяснение какво е станало.аз нито сам ви посредник нито нищо ти си си говорил с него и си се пазарил аз нямам нищо общо. просто сварших услуга на колега от форума и сам отишал до еконта. мисля че всеки колега от форома ще направи същото за друг.

              Коментар


                #37
                а пак и както ти е писал колегата на снимките ясно си личи че не е кони. не съм видял какво са ти пратили ама от това което ми обясни маи са ти пратили точно съдържанието на снимките така че вината си е от части твоя.

                Коментар


                  #38
                  по принцип и аз си тарся спортни амортисиори оба4е не сам намерил , ама никога небих купил тези защото ясно си личи че нямат нищо общо.

                  Коментар


                    #39
                    the_doctor написа:
                    по принцип и аз си тарся спортни амортисиори оба4е не сам намерил , ама никога небих купил тези защото ясно си личи че нямат нищо общо.
                    Ами колега като знаеше, че не са спортни защо не каза на колегата Ivanko_rs
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #40
                      защото сега виждам обявата колега при мен ги оставиха опаковани. питаи колегата дали можеше да се види нещо ако не ги отвориш. на мое място ти били отворил пакета при положение че не е твои.

                      Коментар


                        #41
                        то се вижда на снимките че не е нещо както трябва защо не му казахте вие ами сега след дъжд качулка му го казвате.

                        Коментар


                          #42
                          the_doctor написа:
                          то се вижда на снимките че не е нещо както трябва защо не му казахте вие ами сега след дъжд качулка му го казвате.
                          Колега аз не съм забелязал обявата видях я чак след като колегата ivanko_rs се оплака, че са го измамили Наистина нямаш вина щом е така ... не знаех извинявам се колега
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #43
                            няма проблем колега. обаче от цялата история като чили аз излязох виновен. апък нито сам се крил нито нищо.ако знаех каква е работата според вас щях ли да си оставя имената , ЕГН, телефон и други данни в еконта.

                            Коментар

                            Working...
                            X