Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 15'' - 150лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 15'' - 150лв

    Джантите са от Фиат браво - 150 лв комплекта. Определено имат нужда от освежаване. Едната има леко счупено ръбче, спомен от прекрасните родни пътища.... 4x98Ако има интерес ще снимам всяка по отделно
    Прикачени файлове

    #2
    Тия джанти минавали ли са на изправяне е много важно да бъде уточнено,това ръбче дето го няма,колкото и малко да изглежда прави голям дисбаланс на джантата,само за задна е добре да се ползва.Ако ги взема за 150 и ги дам да ми ги изправят на машина (20лв на парче),после едно прахово е 15лв на джанта и нещата отиват на 290.За толкова ще си ги купя същите пак от форума в топ състояние и няма да се занимавам с тези допалнителни занимания.Тези разяснения ги правя колега,за да си направиш сметка какъв коментар да им направиш.Според мен са скъпи.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ght=Какво правим в този случай?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        , Съвсем бях забравил за тази тема... Извинявам се...Тогава се бях отказал и съм забравил за темата, но сега вече мисля твърдо да ги махам , извинявам се на модераторите още веднъж . Разбира се , всеки си прави неговата сметка. Боядисани са с обикновен бял спрей, това им е 4та година с него- с прахово е по-добре, естествено, но и по-скъпо. Вярно е , че не са първа хубост, но не мисля и, че цената е чак висока... Колко според теб е цената, която трябва да им търся. Аз като отида да си търся железни джанти за зимата и ми искат 25лв на джанта, за 14ки, аз искам 150 за 15ки, мисля, че е нормално Поздрави

        Коментар


          #5
          С гуми ли ги даваш и какви?

          Коментар


            #6
            Shumy написа:
            С гуми ли ги даваш и какви?
            Не, гумите, които са на тях са зимни, ще ги оставя за себе си , че и на мен ми трябват

            Коментар


              #7
              Up , забравил съм да напиша, че си имат и болтове.

              Коментар


                #8
                Аз като ти давах 100лв. за двете не ми ги даде сега продаваш 4 за 50лв. отгоре. Жалко нямам пари сега след морето, ако не се продадат скоро може и да се оборудвам.
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  up

                  Коментар


                    #10
                    up

                    Коментар


                      #11
                      Колега даи да ги взема тези гуми ?
                      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                      Коментар


                        #12
                        Оп - 140лв

                        Коментар


                          #13
                          kjaf написа:
                          Оп - 140лв
                          зимам ги имаш ЛС

                          Коментар

                          Working...
                          X