Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Предното стъкло здраво ли е,и цена,ако е?
    Маренго 1.9Jtd-110 2002

    Коментар


      #17
      Колега, преден ляв калник имаш ли? И ако имаш какъв цвят е?
      99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

      Коментар


        #18
        Коелга какви пари искаш за распределителния вал?

        http://www.vbox7.com/play8678a8c

        Коментар


          #19
          айде чакаме отг за распределителното валче. аз накарах ники-типо да те попита но ето че влезнах и аз в моита си регистрация. Хайде колега зарадвай ме, да си направя колата за коледа

          Коментар


            #20
            централата на еърбеците ... снимка ако може да я видя ... с колко еърбека ти е колата

            Коментар


              #21
              tzenkos написа:
              dvoinikat написа:
              Колега, здрави ли са тромбите на клаксона? Ако да дай ценичка на ЛСПоздрави
              Има ги ама нещо не свирят,сигурно са изгорели.
              Колко парички им искаш на изгорелите тромба и клаксон заедно със стойката и няколко винта за захващане на сенник?
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #22
                един колега беше питал за шофьорската седалка - какво стана, продаде ли се?стои ли още? ако - да, има ли нещо общо с тая тапицерия?
                Прикачени файлове
                2.4 JTD

                Коментар


                  #23
                  Колега трябва ми следното , та ако можеш да кажеш цени : Предна броня ако е СИВАКазанче на антифриза Кори на праговете (пластмасите отвътре м/у седалката и вратата) Заден десен стоп Кората около ключалката в багажника (не на капака , а тази дългата м/у стоповете) Дръжките на вратите - външни Механизма (шината) за вдигане и сваляне на стъклото на дясната врата Мерси предварително.
                  '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



                  Коментар

                  Working...
                  X