Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo SX 1.6 16V - на части, ниски цени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo SX 1.6 16V - на части, ниски цени

    Продава се Фиат Браво, цяло или на части, колата има удар отдолу, скъсан ангренаж, крив десен калник, счупена предна броня, продава се без джанти и гуми, цената за цялата кола е 900лв с КОМЕНТАР, контакти 0887-213-473 - Kriso

    #2
    Цени на някои части:Фарове - 40лв/брСтопове - 25лв/брЕл. стъкла - 35лв/брВрати+кори+ел. стъкла+стъкло, пълен комплект - 100лв/брЧелно стъкло - 60лвПредни макфърсони - 60лв дватаЗадна броня със забележки - 15лвКомпютър(ЕКУ) - 60лвДюзи+рейка+рег. на налягане - 100лвБензинова помпа+сонда - 40лвГлава, оборудвана с двата вала - 190лвЗа други части на 0887-213-473 - Крисо

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        въздуховода от филтара до дросела цена.
        FIAT BRAVA 1.6 16V 1996

        Коментар


          #5
          Трябва да видя, дали не е пробит някъде от това, където мотора е изпокъсал конзолите и е виснал, ако е здрав 15лв

          Коментар


            #6
            Салона утре заминава за БургасДюзи+горивна рейка+регулатор на налягане - запазени

            Коментар


              #7
              на мене мисля че ми тряа едно реле ... тва което управлява бензиновата помпа ... намира се в средата пред стъклото предното ... пред чистачките ако не го знаеш ще го снимам ... тряа ми цена

              Коментар


                #8
                Здрасти,колега.Колекторните тръби заедно с дроселовата клапа и датчиците.цена
                Fiat Bravo 100 16v

                Коментар


                  #9
                  За кои датчици става въпрос, за всичките или ...

                  Коментар


                    #10
                    колегай дай 1 снимка и цена на ауспоха със гърнето че ми се с трува че май не е оригиналния

                    Коментар


                      #11
                      Не е, оригинално проходно гърне Ремус, произведено в Австрия, но не се продава, пазя си го за мойта кола

                      Коментар


                        #12
                        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                        Среден разход на газ

                        Коментар


                          #13
                          Помпата те чакаДа уточня, че всичките лагери на главините са сменени с нови, задните са на 3000км, а предните на 4000кмПредно стъкло - 60лвФарове - 40лв/брВрати - 100лв/бр оборудвана Отделно - 30лв странично стъклоМашинка ел. стъкло - 40лв/брКори - 10лв/брВрати(голи) - 35лв/брМакфърсони перфектни - 30лв/брДръжки на врати - 20лв/бр - на шофьорската врата е от Мареа дръжкатаКонтактен ключ+ключа - 30лвПревключватели за фарове и чистачки - 60лв0887-213-473

                          Коментар


                            #14
                            продадениБензинова помпа със сондаСтъпково моторчеРейка с инжектори с рег. на наляганеПредни+задни седалкиДясна дръжка на врататаКапаче за резервоараПръчката за предния капакРадиотоМоторче за парнотоНалични:Преден капакЗадна броняФаровеСтоповеВсмукателен колектор+дроселИзпускателен колекторГлаваБлок с кол. вал с буталаХидр. помпаХидр. рейкаНосачиАмортисьориГлавини(предните лагери са на 3000км, задните са на 5000км)ТаблоПревключватели за мигачи/фарове...КопчетаТаблоПанела за парнотоВсичките стъклаПета вратаПредни врати с ел. стъклаКориРезервоари още мн. други, за повече информация на 0887-213-473 - Крисо или на 0888-607-898 - МетодиМоля звънете на телефоните, защото не влизам всеки ден във форума

                            Коментар


                              #15
                              аиде пак до теб опирам .... кажи ми цена за бензиновата си помпа , може и за сервото щото незнам дали и то не си е отишло

                              Коментар

                              Working...
                              X