Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4бр. Borbet E 16" 4x98 7.5J ET35. Нова цена 500лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4бр. Borbet E 16" 4x98 7.5J ET35. Нова цена 500лв.

    Колеги продавам си джантите:Борбет модел Е 16" 4х98 7,5J ЕТ35. Джантите са като нови. И четирите са прави, бордовете са полирани. Средата(спиците) са с перфектна боя. Цената която им търся е 500лв. Продават се без гуми. Имат си и оригиналните капачки и фтулки за централния отвор на джантите.

    #2
    На евентуалния купувач на джаните мога да намеря 4 гуми за тях, като две от гумите са на 2 месеца. Не помпя марката, но струваха като нови 154лв пърчето. Гумите са 215/40/16. Цената за 4-те ще е 100лв, но ще се продадат на тази цена само на купувача на джантите и само след като се продадат джантите.

    Коментар


      #3
      Дали ще паснат на Баркета?

      Коментар


        #4
        jasonstorm написа:
        Дали ще паснат на Баркета?
        ДА!

        Коментар


          #5


          Колега имаш ЛС.
          Fiat Punto 1.2 16V 85 k.c. 1998г.

          Коментар


            #6
            Колеги, свалям за пръв и последен път цената на джантите от 600 на 500лв, като коментар на тази цена няма да има!

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                здр.колега ако те интересува бартер за http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43405 +някой лев от мен,но става дума само за джанти те,кажи колко пари искаш на лично.

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    За 500лв с гумите ако ги дадеш мога да ги взема. Или за 440лв джантите без гуми

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Колега от друг форум съм ( без да уточнявам от къде ) но все пак искам да помогна на евентуалния купувач http://www.performance-bg.org/forum/...6242a9dc94061d Твоите по-добри ли са от тези примерно

                        Коментар


                          #13
                          Не, не мога да кажа, че са по добри, но спокойно мога да кажа, че като състояние са като нови....така че са същите, ако на някой не му се вярва винаги може да ги види на живо и да разбере дали е така. Друг важен факт е, че такива джанти 4х98, както и 16" при колегата от линка, който си дал няма.

                          Коментар


                            #14
                            На мен адски много ми харесват, но просто няма начин да не ми опрът на пунтото (МК2) Джантата наистина е страхотна.

                            Коментар


                              #15
                              за пунтото май можеж да сложиш една 15-ка да го краси

                              Коментар

                              Working...
                              X