Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предпазни колани за Браво - комплект

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предпазни колани за Браво - комплект

    Продавам спойлер цвят тъмно син металик (което бие на черно) със цялата задна врата със стъклото за 65лв. Става въпрос за София, тел. 0895 443 862 или 0895 720 543 - Ади.Колани два броя предни - 36лв
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    Мноо яка цена е колежке ако не си бях купил спойлер щях да го взема
    1.6 16v Abarth

    Коментар


      #3
      Еми само ми стои така. То ясно, че няма да взема кой знае колко пари, по - добре някой да си го ползва и да му се радва. На Пунтото някой ми е смъкнал спойлера и страшно ме е яд, че няма - сега знам какво е Браво без спойлер...
      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Цената е много хубава ама как да дойде до Казанлък?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Еми варианта е с куриер, ама не знам как става точно...
          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Аз имам нужда само от спойлера... нещо да измислим

            Коментар


              #7
              Аз ако откъсна спойлера, вратата ми ще стане ненужна. Разбирам, че и на теб ще ти е ненужна твойта, но поне ще имаш здрава врата, ако я смениш цялата, а аз ще имам надупчена, която не става за нищо, защото спойлера се захваща и за стъклото и за вратата. Затова продавам цялата, а ти твойта здрава врата можеш да я продадеш, докато аз няма да мога. А ако го изкъртя само спойлера, цената му пак ще 65лв Реално една такава врата е над 120лв, вземи мойта и продай своята - ще си на далавера. Поздрави,
              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                Така е, то само спойлера го дават за 40-50лв.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Е ок, ама колата е прясно боядисана ... сега не ми е нужно да свалям 3-тата врата, затова просто попитах. А къде са тези спойлери за 40лв Благодаря за вниманието все пак и успех с продажбата

                  Коментар


                    #10
                    айде на офертата колеги ,по добре цялата задна врата със спойлера за 65 от колкото само спойлерчето за 40-50 лв. и да го лепите от опит ви го казвам ся съжалявам че я нямаше обявата преди половин год.
                    1.6 16v Abarth

                    Коментар


                      #11
                      Колежке направи някоя снимка че ми фана интереса
                      Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                      Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                      Коментар


                        #12
                        Само да спомена, тъй като съм сменял моята врата! Третата врата на Браво влиза между предните седалки и задните седалки леко поднаклон през вратата, тъй че можете и сами да си ги транспортирате!Хайде успех Ъп от мен...
                        НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                        И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                        Codename: ФИЧО

                        Коментар


                          #13
                          Амии спойлера е продаден и скоро ще лъсне на едно пловдивско Браво 1.6 Честито на колегата, доста е точен. Даде ми цели 80лв. (аз и без това бях до Пловдив тези дни и му го занесох лично, та той реши да ми плати като на куриер)Сега мога да Ви офертирам с два предни колана за Браво (можеби стават за Брава и Мареа - не съм сигурна)Цената ДВАТА колана е 36лв! (Купих си ги, за да си ги монтирам в моя Бравчо, ама след като умря стана някак излишно - струваха по 40лв. всеки)
                          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                          Коментар


                            #14
                            Айде на коланитее... Цената мисля, че е супер..
                            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              #15
                              Привет,колежке интересувам се от къде мога да си закупя предни колани за фиат пунто.Никъде във форума не можах да намеря информация.Ще ти бъда много благодарна ако може да ми помогнеш.

                              Коментар

                              Working...
                              X