Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАДЕНА шофьорска седалка Браво/а

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАДЕНА шофьорска седалка Браво/а

    Продавам седалка от моето браво, като купих колата шофьорската седалка беше различна и сега си взех същия модел като останалите. Седалката е отлична без дупки и не е скъсана или остъргана тапицерията. липсва и само лостчето за буттане напред на снимките се вижда. Цената която и търся мисля е перфектна просто няма смисъл да стои и да прашасва а може някой колега със скъсана такава да си я поднови. Цена 40лв. (работя с ЕКОНТ)

    #2
    UP (може леко коментарче )

    Коментар


      #3
      UP-че

      Коментар


        #4
        <Това че липсва лостчето означава ли, че не може да се повдига изобщо? <На мен ми е нужна, тъй като си счупих моята преди почти месец и сега скърца отвратително. <Ако си сложа моето лостче, дали ще има ефект?

        Коментар


          #5
          lider-a написа:
          <Това че липсва лостчето означава ли, че не може да се повдига изобщо? <На мен ми е нужна, тъй като си счупих моята преди почти месец и сега скърца отвратително. <Ако си сложа моето лостче, дали ще има ефект?
          Просто липсва пластмасовата част, а самото лостче с механизма вътре си стои дори с пръста се мести и сефадалката си се бута напред. Ако си сложиш твоето всичко ще е 6. Ти си се изразил за лостчето за повдигане нагоре и надолу, то си е абсолютно здраво и функционално. Седалката няма никакви забележки освен липсващата пластмаска за която съм писал.

          Коментар


            #6
            up

            Коментар


              #7
              аиде утре ще идвам на бмв сьбора в калояново обади се да я отнасям
              тунинговам си колите за удоволствие
              някои с турбо други с чип

              Коментар

              Working...
              X