Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какъв бартер предлагате за FIAT CROMA 93 г. 2000/16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pakumba написа:
    абе какво в същност й има на тази кола, всички я помним от преди 8-9 месеца по форумите. какъв й е проблема?
    селото се оказа точно в града

    Коментар


      #17
      pakumba написа:
      абе какво в същност й има на тази кола, всички я помним от преди 8-9 месеца по форумите. какъв й е проблема?
      ми колата беше с сттрошен съдинител като я взех но си я оправих и сега е железна няма никви проблеми мотора и е пушка !!! може да се види но искам нещо пак мощно за бартер че малки двигателчета не ми се карат

      Коментар


        #18
        Strabex написа:
        а за какви пари иначе ще я дадеш? че ми заинтригувапп работи ли климата?
        да смених филтъра и го дозаредих с фреон че беше малко

        Коментар


          #19
          да кажем, че имам някакъв интерес, но ми кажи някаква цена. може на лични ако ти е толкова тайна.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #20
            pakumba написа:
            да кажем, че имам някакъв интерес, но ми кажи някаква цена. може на лични ако ти е толкова тайна.
            не не е тайна 4500 и търся !!!

            Коментар


              #21
              maniakabg написа:
              pakumba написа:
              да кажем, че имам някакъв интерес, но ми кажи някаква цена. може на лични ако ти е толкова тайна.
              не не е тайна 4500 и търса !!!
              ок мерси, вече нямам интерес. успех!
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #22
                Тази кола струва повече....Вервай ми

                Коментар


                  #23
                  Riddle написа:
                  Тази кола струва повече....Вервай ми
                  Колко повече Един приятел преди 2 години взе перфектна крома 2.0 турбо с всички екстри+кожа за 4300,93та А като се има впредвид,че тая кола е подлагана на ебати тормоза...имах клипче с нея с предишния и собственик как трошат съединителя... Според мене 3500лв и е реалната цена
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #24
                    Abarth. написа:
                    Riddle написа:
                    Тази кола струва повече....Вервай ми
                    Колко повече Един приятел преди 2 години взе перфектна крома 2.0 турбо с всички екстри+кожа за 4300,93та А като се има впредвид,че тая кола е подлагана на ебати тормоза...имах клипче с нея с предишния и собственик как трошат съединителя... Според мене 3500лв и е реалната цена
                    а случаино колата е вече 7-8 месеца в мене и цялото окачване дори и река хидравлична помпа сичко е сменено гумички на клапаните не пипа грам масло и съединитела е нов бъди сигурен че ниама никва забележка по колата пък може и твоита дори да е била в такива ръце преди знае ли човек сичко е късмет аз поне знам историята на моита ама колко хора могат да кажат каква е на тяхната кола ? а и вече като я направих не ми е зор да я продавам освем за някое читаво дизелче щото ми идва множко с бензин поздравиа и ето 1 снимка на количката сега просто нямам в момента снимка и на двигатела да видите че ниама грам маслено петанце
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Working...
                    X