Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам CD changer GRUNDIG

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам CD changer GRUNDIG

    Здравейте, купих си Бравото с чейнджър грундиг, но се оказа, че касетофона ми не е съвместим със чейнджъра (сменен е ). В началото помислих, че не работи и за това го занесох на майстор, той го почисти и го пробвахме при него работеше като закарах колата касетофона не го разчита, а и самия касетофона няма от каде да управлява чейнджър-а (никви копчета за СД). Аз държа на дизайна вътре да си го запазя с оригинален касетофон на фиатн (нищо че е сменен, пак си е на фиат) и за това продавам чейджъра. Поствам и снимки .... намира се в София/Ловеч, но мога да го изпратя и по куриер с наложен платеж. Цена 65лв. без кабел-а защото кабела е прокаран от касетофона кам багажника и не ми се разправя да го разкачам трчбва да си играя супер много време. Един кабел до колкото знам е 20-30лв в зависимост от дължината.За връзка e-mail: coko_4e@gbg.bg. Пощата се проверява ежедневно по няколко пъти няма опастност да не ви отговоря.Поздрави [/img]
    Прикачени файлове

    #2
    Имаш ЛС
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      Re: Продавам CD changer GRUNDIG

      Колега ще то дам 70лв. ама само си поиграй да извадиш кабела че изобщо не знам от къде ще си купя да го свържа, и още днес си стискаме ръцете. Дай някакъв отговор да знам Успех

      Коментар


        #4
        Re: Продавам CD changer GRUNDIG

        mihr написа:
        Колега ще то дам 70лв. ама само си поиграй да извадиш кабела че изобщо не знам от къде ще си купя да го свържа, и още днес си стискаме ръцете. Дай някакъв отговор да знам Успех
        ако колата ти е производство до 1998, най-вероятно и ти имаш кабел
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Re: Продавам CD changer GRUNDIG

          Sev написа:
          mihr написа:
          Колега ще то дам 70лв. ама само си поиграй да извадиш кабела че изобщо не знам от къде ще си купя да го свържа, и още днес си стискаме ръцете. Дай някакъв отговор да знам Успех
          ако колата ти е производство до 1998, най-вероятно и ти имаш кабел
          Аз защо нямам кабел тогава ,а мога да управлявам чейнджър?Тоя чейнджър нали не може да чете МП3 то с тези дискове да си играя да му записвам Аудио формати ала бала пък и кой ти купува дискове в днешно време.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            оспамихме темата, ама и без това май е продаден :D ...Торнадо, сигурно някой го е свалилпо принцип до 1998 са слагали кабели наредза чейнджър, за люк, за задни колони...всякакви
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Къде би трябвало да стои ченджъра ?
              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

              Коментар


                #8
                По принцип в багажника.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар

                Working...
                X