Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лети джанти 15' OZ - ПРОДАДЕНИ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лети джанти 15' OZ - ПРОДАДЕНИ!!!

    Склонен съм да се разделя с летите си джанти, но нямам други, затова по-скоро би могло да се каже, че ги заменям за стоманени с доплащане.Джантите са OZ, 15’, 7J, 4 X 98. Имат и гуми. Цена - 300лв, при замяна - по споразумение.
    Прикачени файлове
    Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
    Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

    #2
    снимки ???

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        jin_4o написа:
        снимки ???
        Ако имаш предвид повече или по-подробни снимки, ще направя, но не свалени, защото се движа с тях.
        Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
        Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

        Коментар


          #5
          Какъв размер търсиш стоманени джанти и какви гуми на тях?
          НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
          И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

          Codename: ФИЧО

          Коментар


            #6
            няма проблем може и да са на колата,само ми ги щракни от по-близичко централно и от ъгъл

            Коментар


              #7
              KbH40 написа:
              Какъв размер търсиш стоманени джанти и какви гуми на тях?
              По принцип най-обикновени стоманени джанти, по възможност от Мареа, Браво/Брава в добро състояние. Идеята ми е да е възможно най-серийно и без усложнения.Може и от друга италианска кола, които са подходящи.
              Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
              Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

              Коментар


                #8
                jin_4o написа:
                няма проблем може и да са на колата,само ми ги щракни от по-близичко централно и от ъгъл
                ОК, при първа възможност, дано се прибера довечера по светло.
                Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
                Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

                Коментар


                  #9
                  Добре 4бр. стоманение от Фиат Браво 4х98 ; 14" ; с зимни гуми на тях (могат още един сезон да изкарат без да се замислиш)?Колко доплащане искаш за твоите с гумите както са си...Твоите кривени, трошени, заварявани? Нещо история лоша имат ли като се свалят и да блесне...Ако прецениш можеш и на ЛС да ми отговориш П.п-.> Гумите са 175/65/14
                  НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                  И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                  Codename: ФИЧО

                  Коментар


                    #10
                    и аз имам интерес , но кажи читави ли са гумите и с какъв размер са че може да не се съберат на Пунтото
                    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                    Коментар


                      #11
                      колега джантите ме интересуват и не коментирам цена само кажи малко за гумите и да се разберем каде да ги видя и зема утре целия ден ми е празен сериозен съм

                      Коментар


                        #12
                        Колега само за стоманени ли ги заменяш.имам лети 15ки който искам да направя някакъв бартер.Имам и железни 15ки 4.98 от Браво.
                        ..............

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, джантите почти са уговорени.До 2-3 дена ще имам твърд резултат дали човекът ги взима със сигурност и задължително ще съобщя.Благодаря на всички за вниманието
                          Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
                          Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

                          Коментар


                            #14
                            Ако не ги спазарите аз имам 14’’ стоманени джанти с гуми на тях.Колата ми в момента е с тях по-точно GSM: 0895 613 660 СлавиИдвам на място разменяме ги и си доплащам.Сериозен съм! Поздрави!Слави
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #15
                              Кво стана с тея джанти? Много са хубави...и някой ако ги е пазарил да казва, да не се дразниме вече!!!
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар

                              Working...
                              X