Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам кутия за въздушен филтър за Fiat Punto 1.2 16V 85кс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам кутия за въздушен филтър за Fiat Punto 1.2 16V 85кс

    Продавам кутия за въздушен филтър за Fiat Punto 1.2 16v 85кс. Кутията я купих от колега уш за Punto GT, но се оказа че е за горе посочения двигател и за това на мен ми е излишна. Няма забележки по нея със нов въздушен филтър е (само тои е 15лв.) Цена: 20лв. От софия съм пращам с ЕКОНТ навсякаде GSM: 0899831612 - Веско Снимка: Една снимка на двигателя за който е кутията и една реална снимка на кутията
    Прикачени файлове

    #2
    може някои да си вземе тази кутия и да си направи дупки от долу няколко звука се променя уникално така ще има оригинална и тази и ще може да си ги сменя

    Коментар


      #3
      колега интересуваме дали стои тоя маркуч стои и ако да даи ми няква цена
      Прикачени файлове
      ПУНТО МК1 1.2 16В

      Коментар


        #4
        чети внимателно - купул си е кутията за пунто ГТ ама го излъгали и не става за ГТ а за 1.6 и за това я продава
        Power Under Pressure

        Коментар


          #5
          WhitePower написа:
          чети внимателно - купул си е кутията за пунто ГТ ама го излъгали и не става за ГТ а за 1.6 и за това я продава
          аз щом питам значи съм сигурен,стига снимката да е каквато трябва и да отговаря.на моито пунто е напълно еднаква с тая на снимката
          ПУНТО МК1 1.2 16В

          Коментар


            #6
            ilianiliev_punto написа:
            WhitePower написа:
            чети внимателно - купул си е кутията за пунто ГТ ама го излъгали и не става за ГТ а за 1.6 и за това я продава
            аз щом питам значи съм сигурен,стига снимката да е каквато трябва и да отговаря.на моито пунто е напълно еднаква с тая на снимката
            Колега ilianiliev_punto аз не съм със Punto Sporting а с Punto GT Turbo за това няма и как да имам тази тръба просто ми продадоха тази кутия която продавам УШ за от Punto GT, а тя се оказа от Spoting и за това я продавам. Демек имам само това което е на първата снимка в поста (реалната) снимката Още се продава

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    :D

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            хайде колеги кутията е с нов филтър вътре

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X