Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Средна конзола BRAVA с бутони за ел.огледала

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Средна конзола BRAVA с бутони за ел.огледала

    Продавам среданата конзола от BRAVA с бутоните за ел. огледала. Много запазена, Бутоните светят и работят. Подлакътника е запазен за колега!!! Продава се САМО конзолата с всички прилижещи към нея части...кожух и скоростен лост+бутони за ел. огледала+гумата за ръчната скорост
    Прикачени файлове
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    #2
    Колега може ли да взема само подлакътника и ще стане ли за БРАВО !!!

    Коментар


      #3
      jin_4o написа:
      Колега може ли да взема само подлакътника и ще стане ли за БРАВО !!!
      Е колега каква е разликата в конзолите от на Bravo и Brava?Много ясно, че ще стане!Един приятел е с такова барче на Bravo-то и аз на мойта Brava сложих и е много удобно

      Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

      Коментар


        #4
        Само подлакътника ?
        ...

        Коментар


          #5
          И Аз и братовчед Ми на неговото Браво сме с такива подлакътници.Много са удобни и ЗДРАВИ за разлика от повечето други модели на пазара.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            Съжалявам за спама по темата, но си търся и аз подлакътниче като това.. ако се продава отделно..цена, а някой ако знае конкретни магазини, кърдето мога да купя ново такова нека ми драсне едно ЛС моля Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 да не спамим по обявата на колегата!
            love sux true love swallows

            Коментар


              #7
              Аз съм с такова в Бравото. Супер е, както е казал колегата. Цената на която го закупих беше 30лв. Има ги тук в Русе на едно магазинче на пазара.
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8


                Колеги, ново барче/подлакътник същото такова има във всеки магазин за автоаксесоари. Преди няколко месеца дори видях в магазините за автоаксесоари на ИЛИЯНЦИ. Ако не се лъжа цената им беше около 25-30 лв. Аз лично това си го купих от Ямбол (уикенда, в който ми откраднаха оригиналните тасове, но това е в друга тема )) ) :D Не мисля да продавам поотделно... Предпочитам да го подаря, ако някой ми намери пазар за конзолата, че и без друго нямам място у дома за излишни авто части
                Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                Коментар


                  #9


                  ето и за тези, които искат само барче...абе Колеги чичко Гуугъл знае всичко..http://www.tuning-mania.net/index.ph..._id,423/май сам си СПАМ-хан темата, егати търгова съмхихих
                  Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                  Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                  Коментар


                    #10
                    Какви са тези цени бе ?Моя Го взех от Варна за 16лв. а тук в Бургас ги има за 17-19 лв.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        ee?

                        batproho написа:
                        Какви са тези цени бе ?Моя Го взех от Варна за 16лв. а тук в Бургас ги има за 17-19 лв.
                        Е, аз какво трябва да направя...опитах да помогна на колегите, че си търсеха подлкътник, попаднах на първия сайт...а и както казах и моя го купих за 25 лева.ОХ, аман от СПАМА-джии
                        Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                        Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                        Коментар


                          #13
                          Извинявам се Колега не исках да оспамвам темета Ти, просто споделих че във всеки магазин за авто аксесоари може да се намери конкретния модел подлакътник.Колкото до цялата конзола успех в продажбата Ти.
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #14


                            batproho написа:
                            Извинявам се Колега не исках да оспамвам темета Ти, просто споделих че във всеки магазин за авто аксесоари може да се намери конкретния модел подлакътник.Колкото до цялата конзола успех в продажбата Ти.
                            Няма проблем Колег а, извини ме и мен за рязкия отговор всичко е ОК, акто свършва ОК
                            Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                            Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                            Коментар


                              #15
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X