Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам alfa romeo 147jtd 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам alfa romeo 147jtd 1.9

    Продавам си количката. 1ва рег. 20.08.2001г, 4/5врати, предни ел.стъкла, подгряващи ел. огледала, климатик, ценртално заключване (аларма така и незнам дали има вграден към заключването, фабрично си е)Колата съм я купил на 165к км и са сменени ремъци, ролки, подгревни свещи и задните амортисьори, е и масло и филтри разбира се .В момента е на 177к км, на 175к са сменени масло и филтри. Колата е с пълно каско до ноември, винетка и ГО (не съм на ясно гражданската отговорност може ли да се прехвърля, при продажба, на новия собственик) и технически преглед.Каското е с оценка 11000лв и аз толкова и търся на колата.Забележки: Има олюпена боя по праговете и тук там по веждите на калниците, та по принцип трябва да се пръсне. И има една пукнатина долу в дясно на бронята, предполагам от някой бордюр, не е болка за умиранеКолата е от Австрия и затова така.Докарана е на собствен ход от там.снимки http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10739864За контакти Стоян Пировски тел.0888848671За друго за сега не се сещам, ако има въпроси питайте, казвам си всичко без бой не съм някой автоджамбаз. :D
    Alfa Romeo 147jtd

    #2
    ЪПмай кризата се обажда
    Alfa Romeo 147jtd

    Коментар


      #3
      Мойто Браво е оценено на 7 500лв., мислиш ли че ще му зема толкова
      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
      Polo 1.0, юли 1997г.

      Коментар


        #4
        Ами незнам Аз като метна един бърз поглед на германското мобиле http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/se...sedCarSeals=и виж за какви цени става на въпрос, като сложиш докарване 1000лв, да направиш регистрация, застраховка, винетка(да предположим че консумативи, като ролки ремъци масло са сменени) и доста отгоре ще дойде. А тея дето ги продават тук, без да си запознат с произхода има и на съмнително ниски цени, т.е. по ниски от германските, дали на загуба ги дават джамбазите или просто са позакрепени колкото да я продадът , пък ти си блъскай главата после.На мойта по предницата съм и сменил доста неща поради факта, че моя приятел дето я докара се наложи да си дойде с нея, понеже аудито му се прецакало нещо, и се прибрал през ромънско, а там е като оффроуд. Колата съм и стегнал ходовата част, всичко си бачка и т.н. До сега обявата нарочно я бях пуснал само в алфа форума и тук, днес даже доста се почудих, но я пуснах и в нашето мобиле.Който може да си направи реална оценка да си я прави. Аз в крайна сметка, ако ми докарат колата дето съм си заръчал, ще я бартеросам(е няма да е на тая цена) и толкоз.Даже обявата съм я пуснал ей така, ако има мераклия за читава кола, да заповяда .
        Alfa Romeo 147jtd

        Коментар


          #5
          Аз съм навит да зимам точно такава, но все още събирам парички ... иначе много ми харесват тия Алфи, тя и мойта мацка като каза " ИСКАМ Алфа 147 чисто черна, защото ми отива на миглите! " и аз ся какво да правя ще търся Алфа
          Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
          Polo 1.0, юли 1997г.

          Коментар


            #6
            Без климатроник... малко не съм много съгласен но пък не е за пренебрегване че е регистрирана и се претполага че е в движение а не като новия внос сменяш маслото и оле-ле...Иначе количката е хубава !!!
            Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
            Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

            Коментар


              #7
              Xaus написа:
              Без климатроник... малко не съм много съгласен но пък не е за пренебрегване че е регистрирана и се претполага че е в движение а не като новия внос сменяш маслото и оле-ле...Иначе количката е хубава !!!
              Нещо за климатроника не разбрах, не си съгласен, че има или не си прочел че има. Климатроника е двузонален, аз принципно не им разбирам, и в началото даже си мислех, че е само климатик понеже знам че климатроника може да го нагласиш на градуси и да ти прави и топло и хлад .Да ама след това няколко човека ми казват, че това било климатроник . Мен даже нещо не ме кефи колко студ прави, за топлото си го може, ама не студи много добре, трябва на 4 духалката за да е добре. А за фреон го допъваха, понеже мислех, че може да е причината в него.
              Alfa Romeo 147jtd

              Коментар


                #8
                Колата ти няма климатроник еле пък двузонов.Това твойто е само климатик.Ето ти как изглежда климатроника.
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  1115 Мисля че ти отговори... на запитването Mohi
                  Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                  Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                  Коментар


                    #10
                    Xaus написа:
                    1115 Мисля че ти отговори... на запитването Mohi
                    Благодаря за информацията, абе знаех си аз, че съм прав, ама не тук няколко човека ме убеждават че бил климатроник . И понеже от зад м/у седалките има духалка/въздуховод бил двузонален. Благодарско още веднъж и да взема да корегирам, да не се излагам Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
                    Alfa Romeo 147jtd

                    Коментар

                    Working...
                    X