Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Audi 80 2.0E

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    точно така е, постави се на мястото на купувача- да даде 5 бона, да я кара 2 год- колкото и хубава да е, все ще вкара някой лев в нея, а и няма машин да не се чупи, те чисто новите се трошат, камо ли 92 год на цифра км, след 2 год ще е на 20 - то е ясно, че който я купи ще я даде на морга тази кола, просто после няма да има на кого да я продаде. демек потъва с 5 хилки. по мои наблюдения в момента все още се купуват 96-97-98 год коли, но основно след 2000 се търсят. просто дотам стига стандарта на повечето хора. не казвам, че е изключено да ти купят колата 90 или 92 год, но купувачите съвсем стават ограничени за тези год. цената не ти я коментирам, тя си е твоя работа
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      Darkness

      Коментар


        #18
        Колеги, парите може и да са малко множко, но Б4 няма нищо общо с браво/брава като комфорт, качество на материалите и сглобка. Не искам никои да се засяга, аз самият карам браво. Баща ми обаче има Б4 с 4 години по-стара. Е няма тропане и хлопане от пластмасите по салона, усещането е съвсем друго. Освен това купето на тази кола няма да изгние ако ще и 30 години да се кара, стига да не е удряна. Пари за ремонти ще вървят и за ауди 1994 г. и за фиат 1998 г. Въпроса е да се вземе запазена кола, независимо дали фиат, ауди или каквото и да е. Човек не трябва да робува на марки, а да преценява обективно съотношението цена/качество.На колегата - Успех с продажбата
        Fiat Bravo TD 100, 1998 г.
        Ауди 80 1.6, 101 кс, 1994 г.

        Коментар


          #19
          Мерси за добрите и верни думи спрямо марката.
          Darkness

          Коментар


            #20
            цената вярно е малко висока. един колега в службата си взе същата за 4000 с газ и по-хубави джанти
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар


              #21
              аве смешници да си махате смешните немски талиги от тука.Ходи я продавай на някой да ходи да си пребира бурканите от село с нея. Как може ве да искаш 5000 за нещо което няма визия и е 17 годишна тва е кола за пенсионери.До кога тея немски боклуци ше вървят толкова високи цени...то браво от 2001 със абсолютно сичко че и с кожа наскоро имаше едно хгт ако не се лъжа се продаваше във форума и струваше пак около 5000.айде модератори няма ли тука тва не е форум за немски коли
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #22
                Само искам да ти кажа,че въобще не си личи,че влизаш тука от доста време...Има купища коли обявени за продан от различни марки не само Фиат.. и кфо всичките да ги трият щото ти си вманиачен в една марка ли...Карай по кротко пич.. нали ти няма да ми дадеш парите. А на теб ти обещавам че ако я продам за повече от 4500 ще те черпя ,където кажеш.
                Darkness

                Коментар


                  #23
                  продавай си я за колкото искаш но мене ме е яд че постоянно оплюват италианските коли и повечето са скептично настроени и за това вървят по 2000 лева вече просто състоянието на една кола много зависи от това колко е поддържана.Всички марки коли едни и същи материали полазват този материал си има някакъв живот на износване.тва че повечето италианки са на по 600 000 реални километра с мноо неначеста смяна на масла и поддръжка просто карано до последно и после им сипват присадки в маслата пастират ги там малко и оп за 200 евро на плаца във италия или германия.и после търговците ги копуват слагат си 500 евро транспорт до българия и накрая ги продават за по 3000 еми какво очаквате
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #24
                    mitkosoft написа:
                    аве смешници да си махате смешните немски талиги от тука.Ходи я продавай на някой да ходи да си пребира бурканите от село с нея. Как може ве да искаш 5000 за нещо което няма визия и е 17 годишна тва е кола за пенсионери.До кога тея немски боклуци ше вървят толкова високи цени...то браво от 2001 със абсолютно сичко че и с кожа наскоро имаше едно хгт ако не се лъжа се продаваше във форума и струваше пак около 5000.айде модератори няма ли тука тва не е форум за немски коли
                    1.Ти ли си човека, който да определя колите като талиги, каруци и т.н.? 2.Разликата в класовете Ауди 80 Б4 и Фиат Браво е ..., ок караме италиански кило и какво? Трябва да не признаем нито една марка ли? Ти на друго кола изобщо качвал ли си се, за да имаш впечетления и да се изказваш?3.От кога стана производител на коли, че взе и да разбираш от материалите в колите. Човека е пуснал да си продава колата, вие му напрахте темата на градски кенеф. Решил е, че ще я даде за толкова и за толкова ще я продаде все на някого.4.Това, че италианските коли са по евтини и качествени съответно само може да ни радва и да им се наслаждаваме, но не и да се изказваме толкова крайно за друга макра. За всеки влак си има пътници. Ако Ауди 80 беше талига нямаше да се кара толкова много, ако Фиат бяха толкова лоши коли пак нямаше да има кой да ги кара.Всичко е пазарен трикАко колата е добре пазена и гледана защо да не си заслужи парите (вярно са малко в повече), а ако си земеш фиат 2001 и не видиш ли ти се случи повреда? Тогава какво?Кой е виновен, че за Фиат в българия има такова мнение, кой е виновен за ниското качесвто на коли на Фиат, Алфа и Ланчиа през по задните години? Не съм аз, не си ти, не са Ауди, не са Мерцедес. Виновни са Фиат. И това, че някой марки успяха да надминат иначе наистина великата марка Фиат е факт..., но не трябва да сме такива сектанти сега и да не признаваме нищо друго, защото Ауди не е прехвалена кола, БМВ не е прехвалена кола, никоя кола не е прехвалена, просто това са си посяли това си жънат. Успяха дадени марки да се извисят пред други и така ще бъде и за в бъдеще. Винаги ще има лидери и марки, които ще са след тях. Мога да ти изпиша още 10 страници, но ще спра до тук... Дано се сетим някой ден да не сме толкова критични, да не разбираме от всичко по много. Защото както знаем българина разбира от всичко.Разбира се не искам да ми отговаряш на въпросите.Извинете за офф топика.На колегата успех, познавам го лично, всичко което е казано е вярно.

                    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                    ex:Opel Kadett 1.3
                    ex:Fiat 125p
                    ex:Москвич 412

                    Коментар


                      #25
                      Ауди никога неса били класа над Фиат колега или ако по твое наблюдение са не стигнали с модел 80 или б4 както си искате го наричайте .Но както на мен така и на много други колеги не ние приятно да отворя форума и да гледам обяви като продавам Пасат ГТ или Ауди 80 И двете по стари от слънцето има си сайтове като мобиле там има раздели за всички марки.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #26
                        А нали темата е направена по този повод, тук да се продава!!! Не само автомобили, кактко виждаш има си от всичко в това лошо има ли? Мен ме дразни как някой съди за някой плод без да го е опитал.

                        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                        ex:Opel Kadett 1.3
                        ex:Fiat 125p
                        ex:Москвич 412

                        Коментар

                        Working...
                        X