Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ето отново.

    Коментар


      #32
      Снимка на салона имаш ли?
      Браво 1.6 16v 1996
      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

      Коментар


        #33
        Колега с колко възглавници е колата,гръмнали ли са,колко искаш за центрлата им?
        браво 1.6 16v 1997 103hp
        колкото повече,толкова повече

        Коментар


          #34
          на първа страница в темата е сниман салона.от него са ми останали:- всички седалки без шофьорската - за съжаление се прецаках и я продадох само нея- страничните кори на задните места- шофьорската врата я имам цялата заедно с кората.

          Коментар


            #35
            Възглавницата беше една на шофьорското място.При удара се отвори.Що се отнася до централата - надявам се да сте я видяли хубаво (има снимка на първа страница в темата ми), за да сте сигурни, че е тази, която ви трябва и на Вас. По този въпрос мога да добавя, че докато ползвах колата си от самото начало датчика на Airbag-a светеше на таблото, но както вече казах възглавницата се отвори успешно. Предполагам, че е била някаква елементарна грешка на компютъра и е можело да се изчисти.За цената... аз представа нямам колко върви тази част нито нова, нито на старо. Очаквам от Вас да ми предложите цена, с уговорката, че няма да е смехотворна. Говорим за смислена цена и ако е такава веднага ще Ви я дам!

            Коментар


              #36
              beastslayer написа:
              на първа страница в темата е сниман салона.от него са ми останали:- всички седалки без шофьорската - за съжаление се прецаках и я продадох само нея- страничните кори на задните места- шофьорската врата я имам цялата заедно с кората.
              Я тя била толкова малка, че съм я изпуснал Имаш ли по-голям размер? Всъщност недей - салона ти е като моя, ама аз си търся един друг Благодаря все пак.
              Браво 1.6 16v 1996
              Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

              Коментар


                #37
                beastslayer написа:
                Възглавницата беше една на шофьорското място.При удара се отвори.Що се отнася до централата - надявам се да сте я видяли хубаво (има снимка на първа страница в темата ми), за да сте сигурни, че е тази, която ви трябва и на Вас. По този въпрос мога да добавя, че докато ползвах колата си от самото начало датчика на Airbag-a светеше на таблото, но както вече казах възглавницата се отвори успешно. Предполагам, че е била някаква елементарна грешка на компютъра и е можело да се изчисти.За цената... аз представа нямам колко върви тази част нито нова, нито на старо. Очаквам от Вас да ми предложите цена, с уговорката, че няма да е смехотворна. Говорим за смислена цена и ако е такава веднага ще Ви я дам!
                Проблема е че аз съм с 2 възглавници и предполагам че и централата трябва да е за 2.
                браво 1.6 16v 1997 103hp
                колкото повече,толкова повече

                Коментар


                  #38
                  Единственото, което се сещам, че мога да направя е да ти дам тази снимка на моята централа. Прочети какво пише, сравни с това дето трябва да бъде и ще кажеш ако искаш да действаме.Поздрави дано разрешиш проблема.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #39
                    Благодаря колега ,но има разминаване в цифрите
                    браво 1.6 16v 1997 103hp
                    колкото повече,толкова повече

                    Коментар


                      #40
                      Няма проблем, дано успееш да намериш!

                      Коментар


                        #41
                        айде бре хора кво ви стана...?!

                        Коментар


                          #42
                          и днес ли никой...?!

                          Коментар


                            #43
                            интересува ме кошница на бензинова помпа с работещ нивомер - цена
                            F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
                            F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

                            Коментар


                              #44
                              за съжаление, нямам точно тези неща или поне така си мисля. Имам целия резервоар, заедно с капачката... ако се съдържа някъде там - може да говорим

                              Коментар


                                #45
                                машинката за ел стъклото дали става за пунто

                                Коментар

                                Working...
                                X