Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16V на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    PaUnOff написа:
    Колега,лайсната откъм шофьорското место имаш ли я и ако може я снимай да и видя цвета и състоянието че мойта я счупих като я махах ?!Става въпрос за онази лайсна която като се качваш в колата е нещо като прагче (сива на цвят пластмасова) Върви по гуменото уплътнение на вратата
    сетих се имам я, но сега като я разгледах видях, че в задната си част (откъм коланите) е сцепена - има няма 10 см. Това по принцип можеш да си го лепнеш и няма да се вижда. Проблемът е обаче захващането - то е с 3 щипки, а на моята две са счупени... не знам колко зле е при теб положението и дали това е въобще вариант за теб, но ако измислиш начин да си я поправиш с щипките от твоята и малко лепило... цената е колко дадеш бате 5-10 лв. - колкото ти е на душата

    Коментар


      #17
      цена на въздуховода
      FIAT BRAVA 1.6 16V 1996

      Коментар


        #18
        Milenski написа:
        цена на въздуховода
        Колкото дадеш бате - само да не е 5 - 10 лв, че ше е адски смешно, НО ИНАЧЕ КОЛКОТО ДАДЕШ!

        Коментар


          #19
          Re: Fiat Bravo 1.6 16V, Фиат Браво 1.6 16V - 2 продължение

          Абе хора айде некой да ги зима тия части че сие таковало таковата... нашите ше ги изхвърлят от гаража и ше идат на боклука... некой ако има познати с морги или др. ше ги дам накуп за мноо малко пари в сравнение с това дето струватМоля помагайте... да ги разкарам!ето още, още снимкиАко ви интересува целия архив със снимки мога да го пратя по скайп! Ако не ви интересуват нещата поне ме упътете как да действам за продажбата на тея работи, че форума на Фиат не ме ще - дава проблем с регистрацията!0889494383 скайп: beastslayer1983[/quote]

          Коментар


            #20
            Re: Fiat Bravo 1.6 16V, Фиат Браво 1.6 16V - 2 продължение

            Вече съм продал следните неща:- зимни гуми- задна броня- въздуховод + кутия за въздушен филтър- мигачи на калниците- десен стоп- шофьорска седалка - разбирайте, че другите три, които са изрядни ще ги дам за символична ценаза останалите неща се надявам на вас
            beastslayer написа:
            Абе хора айде некой да ги зима тия части че сие таковало таковата... нашите ше ги изхвърлят от гаража и ше идат на боклука... некой ако има познати с морги или др. ше ги дам накуп за мноо малко пари в сравнение с това дето струватМоля помагайте... да ги разкарам!ето още, още снимкиАко ви интересува целия архив със снимки мога да го пратя по скайп! Ако не ви интересуват нещата поне ме упътете как да действам за продажбата на тея работи, че форума на Фиат не ме ще - дава проблем с регистрацията!0889494383 скайп: beastslayer1983
            [/quote]

            Коментар


              #21
              Re: Fiat Bravo 1.6 16V, Фиат Браво 1.6 16V - 2 продължение

              [Кое от всичките неща е бобината бре да му се не знае]Вече съм продал следните неща:- зимни гуми- задна броня- въздуховод + кутия за въздушен филтър- мигачи на калниците- десен стоп- шофьорска седалка - разбирайте, че другите три, които са изрядни ще ги дам за символична ценаза останалите неща се надявам на вас
              beastslayer написа:
              Абе хора айде некой да ги зима тия части че сие таковало таковата... нашите ше ги изхвърлят от гаража и ше идат на боклука... некой ако има познати с морги или др. ше ги дам накуп за мноо малко пари в сравнение с това дето струватМоля помагайте... да ги разкарам!ето още, още снимкиАко ви интересува целия архив със снимки мога да го пратя по скайп! Ако не ви интересуват нещата поне ме упътете как да действам за продажбата на тея работи, че форума на Фиат не ме ще - дава проблем с регистрацията!0889494383 скайп: beastslayer1983
              [/quote][/quote]

              Коментар


                #22
                Re: Fiat Bravo 1.6 16V, Фиат Браво 1.6 16V - 2 продължение

                Дано да са добри снимките!Ако ви интересува целия архив със снимки мога да го пратя по скайп! Ако не ви интересуват нещата поне ме упътете как да действам за продажбата на тея работи, че форума на Фиат не ме ще - дава проблем с регистрацията!0878676801скайп: beastslayer1983[/quote]

                Коментар


                  #23
                  Re: Fiat Bravo 1.6 16V на части.

                  Дано нещо Ви хареса Катастрофирах и това остана като части! Всичко, което съм снимал е в перфектно състояние! Списъкът:-резервоар + тръба и капачка + ключ-задна врата + уплътнение + механизъм за отваряне-задно ляво стъкло -лява врата - абсолютно цяла-бордови комп. + сензор за Еърбег-лява дясна кора задни-комлект седалки-жабка-алтернатор-стартер+стартов ключ+парон-резервна гума-предно огледало за обратно вижданеАбе хора айде некой да ги зима тия части че сие таковало таковата... нашите ше ги изхвърлят от гаража и ше идат на боклука... некой ако има познати с морги или др. ше ги дам накуп за мноо малко пари в сравнение с това дето струватМоля помагайте... да ги разкарам!ето още, още снимкиАко ви интересува целия архив със снимки мога да го пратя по скайп! Ако не ви интересуват нещата поне ме упътете как да действам за продажбата на тея работи, че форума на Фиат не ме ще - дава проблем с регистрацията!0889494383 скайп: beastslayer1983[/quote]

                  Коментар


                    #24
                    Re: Fiat Bravo 1.6 16V на части.

                    Имам още някои щуротии дето не съм ги снимал.Катастрофирах и това остана като части! Всичко, което съм снимал е в перфектно състояние! Списъкът:-резервоар + тръба и капачка + ключ-задна врата + уплътнение + механизъм за отваряне-задно ляво стъкло -лява врата - абсолютно цяла-бордови комп. + сензор за Еърбег-лява дясна кора задни-комлект седалки-жабка-алтернатор-стартер+стартов ключ+парон-резервна гума-предно огледало за обратно вижданеАбе хора айде некой да ги зима тия части че сие таковало таковата... нашите ше ги изхвърлят от гаража и ше идат на боклука... некой ако има познати с морги или др. ше ги дам накуп за мноо малко пари в сравнение с това дето струватМоля помагайте... да ги разкарам!ето още, още снимкиАко ви интересува целия архив със снимки мога да го пратя по скайп! Ако не ви интересуват нещата поне ме упътете как да действам за продажбата на тея работи, че форума на Фиат не ме ще - дава проблем с регистрацията!0889494383 скайп: beastslayer1983[/quote]

                    Коментар


                      #25
                      Re: Fiat Bravo 1.6 16V на части.

                      Компютъра ми се искаше да продам

                      Коментар


                        #26
                        Бутони за ел стъклата на шоф врата?
                        Браво 1.6 16v 1996
                        Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                        Коментар


                          #27
                          имам я цялата врата и не ми се иска да ги разделям! Съжалявам.

                          Коментар


                            #28
                            Ок.
                            Браво 1.6 16v 1996
                            Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                            Коментар


                              #29
                              Съжалявам, че не мога да съм полезен

                              Коментар


                                #30
                                ИМАМ И НЕЩА ДЕТО НЕ СЪМ ГИ СНИМАЛ... надявам се да проявявате интерес

                                Коментар

                                Working...
                                X