Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава 1,8 16V ELX 113 к.с. - Продадена!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Princo написа:
    Колата изглежда много добре и запазена.Ъпче от мене и успех с продажбата
    Хайде едно ъпче и от мен! :D По-хубава Брава и в такова състояние трудно се намира. Да не говоря, че съотношението цена/качество е супер!!!Учудвам се, че толкова време никой не я е "налапал" тази Брава! Аз от доста време се замислям дали да не я купя, но ме притеснява едно - как след това ще продам моята Брава, която в никакъв случай не може да се сравни с тази на колегата, макар и да има АГУ и чудесен разход в момента на газ! :D Ма, все повече се замислям, и макар да съм "хипотетичен" купувач, мога да кажа едно - Да не си посмял да и смъкнеш цената, колега!!!П.С. Между другото - ал. джанти 14-ки или 15-ки са и какъв е размера на гумите? Може и на лични.
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #32
      ееее, защо не правиш ЪП на тая тема по често, ако я бях видял преди 4 дни.... а сега един приятел взе една...мъкаи аз се присъединявам - НЕ И СВАЛЯЙ цената

      Коментар


        #33
        Благодаря колеги! :D Към masterkar: джантите са си оригиналните, 14-цолови. Гумите са 185/60 R14 (т.е. размера, препоръчван от производителя). Предните са Барум (зимни, практически нови - купени и поставени есента), задните са летни Тойо, също в добро състояние.Към u_bo: Не мога да я ъпвам по-често от 24 часа, правилата трябва да се спазват! Към двамата: хубаво ме съветвате да не свалям цената, ама нещо няма тълпи от купувачи...
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #34
          Pecho написа:
          Към masterkar: джантите са си оригиналните, 14-цолови. Гумите са 185/60 R14 (т.е. размера, препоръчван от производителя).
          Уф, как си търся и аз такива джанти в момента!
          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
          Среден разход на газ

          Коментар


            #35
            Доста запазен екземпляр на Брава.Успех с продажбата Колега.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #36
              :D
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #37
                Пролетна промоция! Намалявам цената на Бравата на 2 999 лв. (две хиляди деветстотин деветдесет и девет лева)! Промоцията е валидна до края на този месец (април).Не е пъпрвоаприлска шега, виж датата (специално изчаках да стане 2 април :D ).Хайде народе! Който разбира, тука се спира! Който превари, то ще (се) натовари! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #38
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #39
                    Седалките продължават ли да са девствени? :DИначе колицата е доста запазена, като се има впредвид, че е ’95 година, а цената наистина е повече от добра!
                    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #40
                      SokOtPraskova написа:
                      Седалките продължават ли да са девствени? :D
                      Предполагам, досега не ми е изневерявала! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #41
                        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #42
                          Pecho написа:
                          Хайде народе! Който разбира, тука се спира! Който превари, то ще (се) натовари! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                          Пешо много ти е хубава Бравата. Ще стискам палци да успееш да я продадеш скоро. И наистина не смъквай вече от цената, защото става на безценица. Много са паднали тия цени напоследък. Аз моята я купих за 5500лв., преди 2,5 години и сега не знам дали ще взема дори 3000лв. Имам и доста неща да правя по нея, но нищо ще си я стегна защото много си я обичам! Успех с продажбата!!! :D

                          Коментар


                            #43
                            Благодаря Inessita! :D Не си правя илюзии, че мога да взема и 1/3 от вложеното в Бравата... И си права - на безценица вече мяза работата!
                            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #44
                              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                #45
                                Продадена! :D
                                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X