Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава 1,8 16V ELX 113 к.с. - Продадена!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето какво пише в ръководството по въпроса (вж. картинката). В предния пост съм пропуснал, че трябва да излезе екран CLK ADJ, както и да уточня, че трябва да е изключена автоматичната синхронизация на часовника през RDS (обърни внимание на подчертания текст). Между другото, като се замисля, май досега не съм сверявал ръчно часовника - винаги сам се е сверявал.
    Прикачени файлове
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #17
      Та да се върнем на темата: все още се продава Фиат Брава 1,8 16V ELX 113 к.с. Как така съм пропуснал да пусна снимка на двигателя?
      Прикачени файлове
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #18
        А дали се вижда на последната снимка, че Бравата е с нов акумулатор ACDelco 62 Ah, 540 CCA, Maintenance Free?
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #19
          Колега здравей, приятно ми е - Валери Коцовски - член съм на КЛУБ Форд България/не че е от голямо значение/ :D - приятелката ми е от Бургас и е меко казано "влюбена" във ФИАТ БРАВА/все си мислех, че е в мен/ :D - шегувам се - видяхме обявата и хареса колата - вдруги ден идва по работа в София - искам да попитам - актуална ли е още обявата и дали цената е твърда или търпи лек коментар.Благодаря предварително и лек и успешен ден.

          Коментар


            #20
            Колега, приятелката ти има вкус! Надявам се да ти повлияе благотворно и скоро да видим и двамата тук. :D За обявата: изпратих ти ЛС.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #21
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #22
                Ех,........... много ми хареса, ако беше и с автоматични скорости..........Аз си търся автоматик. Пожелавам успех с продажбата.
                новобранец

                Коментар


                  #23
                  Благодаря, колежке! За съжаление, никой не е съвършен... Късмет в търсенето на автоматик - ще ти трябва, защото не са много.
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #24
                    Приятно ми е, Мавриков ! .. Извинявам се за неудобния въпрос ,но задната седалка удобна ли е

                    Коментар


                      #25
                      Ами срам е е да си призная, ама не знам. Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Виж, за предната мога да кажа, че е много удобна. Yellow_Flash_Colorz_PDT_15 Но благодаря за въпроса, Мавриков! Той ме подсеща, че съм пропуснал да спомена в обявата, че Бравата е с девствени задни седалки. Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #26
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #27
                          Колата изглежда много добре и запазена.Ъпче от мене и успех с продажбата
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #28
                            Благодаря, колега! Като за мен съм си я гледал!
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #29
                              Днес ходих да си нагледам Бравата (оставил съм я в халето на един приятел), че не й бях разкачил акумулатора. Запали от раз, без каквото и да било замисляне. Акумулаторът изобщо не е мръднал.Но най-много се изкефих на гледката - моят приятел я завил с плюшено покривало! Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 Та, който я купи, ще може да се почувства като в автосалон, на премиерата на модела! Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                              Прикачени файлове
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                #30
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X