Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кори за пунто с отливки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кори за пунто с отливки

    Заменям си корите за пунтото с отливки за 17см говорители по 2 на кора.Корите се продават без говорителите и имат нужда единствено от тапициране.Заменям ги за оригиналните кори от двуврато пунто+50лв колкото да си избия част от материалите за изработката им.
    Прикачени файлове

    #2
    Тези кори ще станат ли за четири врато пунто...(естествено ще трябва сигурно корекция... !)
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      etorrent написа:
      Тези кори ще станат ли за четири врато пунто...(естествено ще трябва сигурно корекция... !)
      Вратите на двувратите автомобили винаги са по дълги от тези на четиривратите.Това е направено с цел по лесно да влезеш на задната седалка.Разликата между вратите на Браво спрямо Брава и Мареа е около 20 см.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        etorrent написа:
        Тези кори ще станат ли за четири врато пунто...(естествено ще трябва сигурно корекция... !)
        да по къси са вратите на 4 вратото .... а и мен от такова няма да ми станат корите ..

        Коментар


          #5
          Мене ми е ясно с каква цел е по-широка вратата,въпроса беше дали ако се "окастрят" леко да паснат,но явно не ....
          Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
          Fiat Punto 1.2 16v LPG

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              къв ти е проблема пали ъглошлаифа и гас
              fiat bravo sx 1.6 16V 103

              Коментар

              Working...
              X