Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам акумулатор 62ah МОНБАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам акумулатор 62ah МОНБАТ

    по път преди 2 месеца загасих на една бензиностанция и после нъц няма ток след което добре че имах пари взех нов .В последствие се оказа че не е от акумулатора ами клемичките не са ми както трябва и нито зарежда нито нищо та акумулатора който продавам си се оказа както трябва просто нямам и зарядно да го заредя .Да не говорим че ми беше и малък за колата 1,9 д .Ако някой има интерес продавам го за символичната цена от 40 лв .Повтарям работи както трябва но в момента е с малък заряд колкото да запали само трябва да се зареди .Пращам и към цяла бг за сметка на купувача може да се види ако сте в София.За контакти тук ЛС или скайп niki_nns

    #2
    Дай някоя снимка да видя къде са ’’+’’и’’-’’.За каква кола е взиман?
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      какво стана колега,отказа ли се от продажбата

      Коментар


        #4
        ми не че съм се отказал но искта да го пращам по други градоже и да делим путq а то нqма грам изгодно да ми е да не гожорим че пожечето куриерски фирми не са съгласни да приемат акумулатор .чакам нqкой да дойде и да го жиди и земе ако доиде доиде ако не здраже да е

        Коментар


          #5
          дай ми някакви координати.Тел. или адрес .писах ти ЛС.,но не ми отговори

          Коментар

          Working...
          X