Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ ПУНТО II 1.9 jtd НА ЧАСТИ - 3 врати

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ ПУНТО II 1.9 jtd НА ЧАСТИ - 3 врати

    Купихме това пунто за да използваме купето за изграждане на състезателен автомобил:За това всички ненужни ни части може да продадем при изгодни условия.Ще нахвърлям най важното за което се сещам:Предни калници, предна и задна броня, амортисьори и пружини, реактивна щанга, спирачни апарати и задни барабани, стъкла за вратите, задни странични стъкла, стъкло за задния капак, двгател с проблем, ауспуси комплект, машинки за ел стъкла, аербег и кормило, скоростна кутия, полуоски, панелите от арматурното табло и т.н.За заинтересуваните могат да се свържат с нас 0878 100 407 - Георги Гетов или 0878 200 654 Боян Гетовна сайта може да видите какво ползваме от колата:www.getov.botevgrad.comвсичко за което не се сещам в момента също се продава.При интерес ще побликувам и снимки.
    www.getov.botevgrad.com

    #2
    снимка на пунтото
    Прикачени файлове
    www.getov.botevgrad.com

    Коментар


      #3
      снимка от вътре
      Прикачени файлове
      www.getov.botevgrad.com

      Коментар


        #4
        колега колко искаш за дясната ел.машинка за стаклото о за едни тапи в задния краи кръгли и елисовидни на тавана пак задния краи помпичка от казанчето за течност на чистачките
        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

        Коментар


          #5
          bboyd написа:
          колега колко искаш за дясната ел.машинка за стаклото о за едни тапи в задния краи кръгли и елисовидни на тавана пак задния краи помпичка от казанчето за течност на чистачките
          машинката за стъклото 130лв с механизма тапите ако ги намера - подарък помпата заедно с казанчето 30лв
          www.getov.botevgrad.com

          Коментар


            #6
            колега случайно да имаш пищялчиците на предните врати точно до страничните огледала и работят ли?ако ги даваш кажи една цена поздрави
            1.6 16v Abarth

            Коментар


              #7
              xtry написа:
              колега случайно да имаш пищялчиците на предните врати точно до страничните огледала и работят ли?ако ги даваш кажи една цена поздрави
              съжалявам но нямаше пищялки във вратите
              www.getov.botevgrad.com

              Коментар


                #8
                сори но за машинката без да се обиждаш нова е 130-160 виж другите неща може да ги взема гледам има рамка дето се слага на мястото на орг.касетофон читава ли е защото аз имам и нещо не пасват щипките и колко пари искаш на нея
                Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                Коментар


                  #9
                  Колега трябва ми плафона от крушката в багажника, датчик за отворен багажник и на задните колони има едни като тапи където покриват болта на стопа. Трябва ми лявата такава (не помня дали са еднакви). Мисля че имаше и още, ако се сетя ще пиша.http://www.spangerum.com:7080/navi?M...&DRW_NUM=3За това става въпрос. Лявото.
                  FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                  FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                  ...and justice for all

                  Коментар


                    #10
                    bboyd написа:
                    сори но за машинката без да се обиждаш нова е 130-160 виж другите неща може да ги взема гледам има рамка дето се слага на мястото на орг.касетофон читава ли е защото аз имам и нещо не пасват щипките и колко пари искаш на нея
                    Давай предложение ти за машинката, какво те устройва, за др неща ще проверим днес и ще пиша по късно
                    www.getov.botevgrad.com

                    Коментар


                      #11
                      ами колега нещо на положината евентуално макар че на мен ми трябва зъбното колело вътре в моторчето а други работи искам както ти писа да измислим нещо
                      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                      Коментар


                        #12
                        Здравей. на мен ми трябва ключ, но такъв с дистанционното за заключване и отключването на вратите. Трябва ми само корпуса, но мога да го взема целия, ако няма какво да правиш останалите джаджи. продаваш ли такъв ключ?

                        Коментар


                          #13
                          Волана какви пари е?Запазен ли е?

                          Коментар

                          Working...
                          X