Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам на части брава 1.4 12v 97г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам на части брава 1.4 12v 97г

    продавам на части брава 1.4 12в , 97г , климатик 145000км. тел 0889608846

    #2
    Имаш ли предна дясна врата? Ако имаш ме интересува цена, цвят и дали е оборудвана?

    Коментар


      #3
      Имаш две такива теми, за това пиша в тази от двете, в която има повече отговори. Чакам да ми пишеш в Събота дали е удобно да дойда или в Неделя. Писал съм ти на лични съобщения от какво се интересувам.
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар


        #4
        С колежката Inesita може да дойдем и да ти изкупим половината ламарина от бравата. Беше писано някъде, че е червена, ама версията ЕЛ ли е как е - интересува ме задната броня дали е до половината червена и с черен долен ръб или цялата червена или пък цялата черна?Ако беше синя - да не боядисвам въобще ... пък то на мен и предната ми е пукната ... от към къде беше ударена тази, която се продава на части? .. или само двигател беше си заминал? Аз съм звънял по телефона но скоро трябва пак да се чуем за да ми кажеш как ще те намеря и кога е удобно.
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #5
          дясно огледало? ЛС !!
          Bravo HGT 2.0 20V

          Коментар


            #6
            Mного русенци тука и аз да питам.Интересува ме предно стъкло имаш ли, тонирано ли е и колко му искаш?
            FIAT BRAVA 1,9-TD-100
            FIAT COUPE 2,0-16 - последно
            SUZUKI SUIFT 1,0 - служебно
            PEUGEOT PARTNER TEPEE

            Коментар


              #7
              имаш ли маркуч за високо налягане за климатика този от прасето до радиатора,и кви пари ще му тарсиш.

              Коментар


                #8
                на ЛС ако може

                Коментар

                Working...
                X