Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Slk 55 АМГ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tqnkata написа:
    Саше тука няма да го продадеш тоя дзвер мойто момче.Няма такива патрони,че да искарат 50 хилки евро.Мен ако питаш хич не си го продавай тва животно е много много добро.Ускорява от 0 до 100 за 4.5 секунди,и до колкото знам заводски има някъв ограничител на 155 мили в час,иначе съм сигурен,че може и повече.Много по добра кола от Порше Бокстер например!А за твърдия таван пък да не говорим,че е далеч по впечатляващ от останалите и най вече ми харесва екстрата наречена въздушен шал(за не знаещите това са едни духалчици който ти духат топъл въздух около врата в по хладните дни от лятото когато карате с свален таван,за да не настинете..........много яко нали?).айде дано съм помогнал малко с тези няколко изречения.Успех с продажбата!
    еее Tqnka, и ние барем сме чували за Air scarf въведоха го доста отдавна, и на тая расова животинка сигурно е голям кеф да го пробваш в лятна леко прохладна привечер...някъде на юг :D Успех и от мен
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #17
      KbH40 написа:
      MaxSpeed написа:
      Иначе колата си е хубавка,ама с едно ново Браво или 500 ще си много по-гъзар
      Сега ми кажи и че не се базикаш и ще падна от смях!
      Sry за off-a: Човек,усмивката,която съм написал би трябвало да ти подскаже дали се шегувам или не
      Punto 1.2 75hp '95

      Коментар

      Working...
      X