Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Slk 55 АМГ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Slk 55 АМГ

    Данни:SLk 55 АМГ e-mail:Alexpana@abv.bgДвигател-тип: АтмосференОбем на двигателя (куб.см): 5500Мощност (к.с.): 367Скоростна кутия: 7 G-TronicДата на производство: 2006Номер на рамата: (линк за проверка VIN) Пробег: 48000kмЦвят на купето: МеталикЦвят на обзавеждането: Черна кожа Екстри: ВСИЧКИ ЗА МОДЕЛАДруги: + обдухване на седалките зад врата , карбонови седалки Забележки: НЯМА НИТО ЕДНАДопълнителна информация:Местонахождение (Град):ПловдивЦена: 50000 евро! (колата е с Бг номера с платен акциз и мито )
    Прикачени файлове
    Продавам Пунто Гт Турбо

    #2
    Продавам Пунто Гт Турбо

    Коментар


      #3


      мердйака е страшен ама май не е за този форум

      Коментар


        #4
        То това си е обява за спам само Я ако имам сто иляду лева, ехееее...Ша ма извинява продавача!
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #5
          ей таквоз отга си търсъ... ама цвитъ ни мъ кефи....п.п. туй отпред перката на вентилатора ли е???
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            нямам думи ... иначе колега да ти отговоря на въпроса дали е перката - прав си ! право в десятката!
            Продавам Пунто Гт Турбо

            Коментар


              #7
              е кво немаш думи, наистина ли си очаквал интерес тук?

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                #8
                Я се поспрете стига сте спамили.SLK-то съм го виждал и е в перфектно състояние,без драскотинка,а как мърка ...

                Коментар


                  #9
                  Тази кола много трудно ще я продадеш в България,без значение кой форум или коя автокъща.Някой ако разполага с 100 бона,ще отиде и ще си купи Мерцедес от магазина,пък и това определено не е от най-търсените Мерцедеси в България!Иначе колата си е хубавка,ама с едно ново Браво или 500 ще си много по-гъзар
                  Punto 1.2 75hp '95

                  Коментар


                    #10
                    MaxSpeed написа:
                    Иначе колата си е хубавка,ама с едно ново Браво или 500 ще си много по-гъзар
                    Сега ми кажи и че не се базикаш и ще падна от смях!
                    НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                    И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                    Codename: ФИЧО

                    Коментар


                      #11
                      KbH40 написа:
                      MaxSpeed написа:
                      Иначе колата си е хубавка,ама с едно ново Браво или 500 ще си много по-гъзар
                      Сега ми кажи и че не се базикаш и ще падна от смях!
                      амиииии - въпрос на вкус - казало кучето и си облизало та / опс - ши мъ баннат / футболните топки
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        #12
                        Саше тука няма да го продадеш тоя дзвер мойто момче.Няма такива патрони,че да искарат 50 хилки евро.Мен ако питаш хич не си го продавай тва животно е много много добро.Ускорява от 0 до 100 за 4.5 секунди,и до колкото знам заводски има някъв ограничител на 155 мили в час,иначе съм сигурен,че може и повече.Много по добра кола от Порше Бокстер например!А за твърдия таван пък да не говорим,че е далеч по впечатляващ от останалите и най вече ми харесва екстрата наречена въздушен шал(за не знаещите това са едни духалчици който ти духат топъл въздух около врата в по хладните дни от лятото когато карате с свален таван,за да не настинете..........много яко нали?).айде дано съм помогнал малко с тези няколко изречения.Успех с продажбата!
                        FIAT Bravo Club Plovdiv
                        Con Asistencia di Veloce

                        Коментар


                          #13
                          На изплащане по 500 лева на месец за 17 години даваш ли го П.П.> Бъзикам се естествено
                          НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                          И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                          Codename: ФИЧО

                          Коментар


                            #14
                            Благодаря на всички за хубавите думи...Нали знаете на всякаде трябва да се пробва :D
                            Продавам Пунто Гт Турбо

                            Коментар


                              #15
                              Колата е NUMBER ONE пари да има всеки да си я позволи ви пожелавам

                              Коментар

                              Working...
                              X