Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоусилвател TCA-2060 с комплект кабели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоусилвател TCA-2060 с комплект кабели

    * Усилвател за кола * Мощност при 4 Ohm:2x60W * Мощност при 2 Ohm:2x120W * Мощност при 4 Ohm мостов режим:1x200W * Възпроизвеждани честоти:10 Hz- 50 KHz * Нискочестотен филтър(LPF):40 Hz- 300 Hz * Високочестотен филтър(HPF):40 Hz- 300 Hz * Инпенданс на говорителите:2~16 Ohm * Размери Ш/В/Д: 280/52/250ммЦената е 60 лв.
    Прикачени файлове
    Фиат Типо 1.6 м.и. 78 к.с.

    #2
    Re: Автоусилвател TCA-2060 с комплект кабели

    усилватела е полсзван само 1 месец
    Фиат Типо 1.6 м.и. 78 к.с.

    Коментар


      #3
      за 45лева сам готов да го взема. ако те остроива ми пиши и да идвам да го вземам
      :P

      Коментар


        #4
        Ами неискам да го давам за 45 ти си от русе ако искаш да го видиш няма проблем. В отлично състояние е
        Фиат Типо 1.6 м.и. 78 к.с.

        Коментар


          #5
          За колега да кажа само за информация ако незнае, че едни кабели съвсем обикновенни ментаци струват 30 лева а този усилвател струва 99.00 лева ето справка http://www.thunder.bg/product_info.php?products_id=211 затова цената е повече от добра.Ако беше нещо 4 канално аз щях да го купя.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            е ако беше 4 канален сигурно нямаше да го продавам
            Фиат Типо 1.6 м.и. 78 к.с.

            Коментар


              #7


              да колега 6ma7ka7a знам колко струва като нов усилвателя и дайе сам ползвам такъв за няколко месеца. Но нали знаеш че всичко което излезе от магазина му пада цената. Колега знам че ти искаш да го продадеш, а не да го подаряваш усилвателя, но повече от 50 лв не бих дал за Тундер втора употреба.Ако си зарибен за тази цена пиши,но си знаеш наи добре какво да правиш. Успех с продажбата
              :P

              Коментар


                #8
                Колеги усилватела е вече продаден
                Фиат Типо 1.6 м.и. 78 к.с.

                Коментар

                Working...
                X