Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto GT 1.4 turbo 206k.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ...

    не е карал жигула :P караше едно фордче , а преди тфа имаше пак Пунто Гт

    Коментар


      #32
      ама много се веселя като си измисляте тези коне, как ги сметна 206 не знам, дори и колата да е с по голяма турбина мисля че е редно да кажеш каква е и на какво налягане се кара с какви дюзи е колата и така на татък и да кажеш някакви предполагаеми коне, а не да отсечеш че е 206 коня и че е с голяма турбина

      Коментар


        #33
        botev написа:
        бангеа е тва пунто нема вразка как е на снимките , освен тва го видех о6те как е на автовоза , с 4елен удар а и тоиа маистор дет го е прил направо си е остил рацете една фуга ниама една с една все едно предницата я е хварлиал с лопатата , нема прагове абе бая е гадно , а па и за теа пари............... пи4а иска мнооо да ско4и , за 1000 евро се дава6е как си бе6е ударено , а за мотора незнам как е но на ниаколко пати се разминаваме и веднаж го 4ух как мина през една дупка то , дран4и като на дедо мраз 6еината , така 4е................ пи4а да си пи6е как е да не лаже хората 4е е идеално ,
        пич, колата е докарана на собствен ход от Италия! сигурно се бъркаш с друга...вие го изкарахте тва Пунто най-гадното, а който и да идваше да го гледа да го копува го харесваше много и не намираше косури. който има интерес да иде да го пробва, а не да пише глупости...

        Коментар


          #34
          абе пи4 ходи ги разправя те вицове на друг , емил от грамада го докара с о6те 3 коли на автовоз знам го мноо добре и е от ониа денове го загледах то от пред нема едно с едно или 6е каже6 4е тва е тунинг

          Коментар


            #35
            botev написа:
            абе пи4 ходи ги разправя те вицове на друг , емил от грамада го докара с о6те 3 коли на автовоз знам го мноо добре и е от ониа денове го загледах то от пред нема едно с едно или 6е каже6 4е тва е тунинг
            а аз се гласех да ходя да го гледам
            brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

            http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

            Коментар


              #36
              Това Пунто е пребоядисвано, маи бая е било ударено,ц една дума е бангия :D ако собственика е сагласен можем да ги сложим на чертата нищо че моето е 133 с чип

              Коментар


                #37
                Колеги не ви прави чест да плюете така тази кола някой карал лие тази кола, че да каже колата е буклук с издухан двигател и тем подобни че била обръщана искам да попитам колегат от сливена как разбра по тези снимки който са с лошо качество че колата е била удряна и била бангия ти от къде знаш твоя дали нее била смачкана като консервна кутия.Стига сте си чесали езиците.Не познавам продавача но просто не ви прави чест.Нека колега който продава колата да пусне други снимки с по добро качество отпред отзад, че тогава говорете(стига сте спамили).Интересно ми ако продавах те вашите коли и ако пишеха така за тяха как щяхте да реагирате.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар


                  #38
                  Колата е продадена много одавна,собственика в момента и се радва много а и за парите за който я взе трудно се намира друга такава.Нека си говорят,колата не е удряна мога да го гарантирам защото баща ми има сервиз от 20 години и огледа колата от-до - НЯМА УДАР,а и незнам как видяхте от снимките че всичко е криво след като дори майтор от 20 години който се занимава с това не откри разлика в предницата.И незнам как тропа след като аз го карах 2 седмици близо и не усетих нещо да тропа освен един лагер отзад който виеше и беше за смяна - 80лв.Та така другите такива пунтота са 4500+.Аз го давах без пари

                  Коментар


                    #39
                    zdr. az sm nov tuka a imam vapros i za sofiskoto koeto e 230 kon4eta nqkoi ima li nabludeniq nad nego edno 4erno e nadqvam se i az skoro da si vzema takova

                    Коментар


                      #40
                      ништо ли не энаете

                      Коментар


                        #41
                        имам интерес за колата

                        ако не си я продал ми пиши по скайп iosilove е
                        бензин в кръвта

                        Коментар

                        Working...
                        X