Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1,6 НА ЧАСТИ - ВЕЧЕ И СНИМКИ на стр.3, а също и на 4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1,6 НА ЧАСТИ - ВЕЧЕ И СНИМКИ на стр.3, а също и на 4

    Продавам Браво 1,6 на части, тъмно син металик, в Пловдив се намира колата, тел за връзка 088 584 11 02
    Fiat Bravo 1,6 16V

    #2
    колега ляво огледло имаш ли.... и съответно ако има какви пари му търсиш???
    Фиат Браво 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      колега ляво огледло имаш ли.... и съответно ако има какви пари му търсиш???
      Фиат Браво 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Ако има АБС LUCAS ми пиши за цена и номера, ако може . Благодаря!

        Коментар


          #5
          busho_101 написа:
          Ако има АБС LUCAS ми пиши за цена и номера, ако може . Благодаря!
          Има АBS, но ще видя дали е Лукас
          Fiat Bravo 1,6 16V

          Коментар


            #6
            getzko написа:
            колега ляво огледло имаш ли.... и съответно ако има какви пари му търсиш???
            30 лв, но ще трябва да , прибера от сервиза след ден два, ако те устройва тази цена
            Fiat Bravo 1,6 16V

            Коментар


              #7
              Търся модула за управление на ел стъкла (предни). Тоя който управлява и плафоните заедно с отоплението на задното стъкло. Колата е Мареа ТД100/97г. Модула на схемата се води 244. Намира се над жабката под таблото и е една черна кутия. Спешно ми е. Също и оригиналeно CD-радио.
              Fiat Marea TD100

              Коментар


                #8
                ice__man написа:
                getzko написа:
                колега ляво огледло имаш ли.... и съответно ако има какви пари му търсиш???
                30 лв, но ще трябва да , прибера от сервиза след ден два, ако те устройва тази цена
                цената ме устройва кажи кога ще мога да го взема....
                Фиат Браво 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  преден десен фар

                  преден десен фар? цена?

                  Коментар


                    #10
                    Re: преден десен фар

                    ivoshindarsky написа:
                    преден десен фар? цена?
                    70 лв, ако те устройва пиши
                    Fiat Bravo 1,6 16V

                    Коментар


                      #11
                      iuly_vn написа:
                      Търся модула за управление на ел стъкла (предни). Тоя който управлява и плафоните заедно с отоплението на задното стъкло. Колата е Мареа ТД100/97г. Модула на схемата се води 244. Намира се над жабката под таблото и е една черна кутия. Спешно ми е. Също и оригиналeно CD-радио.
                      Разглобих кутията на жабката, но там има само 2 жълти релета или нещо подобно и едно много мъничко черно, нямам идея дали е това, което търсиш, но в сервиза дето правиха огледа са обрали някои неща, като може и тук да са ровили щото жабката и сгъната от удара. Опиши ми моляте как изглежда това, което търсиш, че поне да знам какви разправии да правя за откраднатите неща.
                      Fiat Bravo 1,6 16V

                      Коментар


                        #12
                        купувам

                        колега ако има бензинова помпа , задна стаб.щанга огледало дясно, компютър за климатик радияторче парно че моито е запушено колко пари кажи какво имаш че доста неща ми трябват

                        Коментар


                          #13
                          Re: купувам

                          perko написа:
                          колега ако има бензинова помпа , задна стаб.щанга огледало дясно, компютър за климатик радияторче парно че моито е запушено колко пари кажи какво имаш че доста неща ми трябват
                          радиаторче парно - 50 лвбензинова помпа - 30 лвстабил. щанга - 30 лвКомпютъра за климатика, къде се намира, че помагам на един приятел да я разглобяваме.Колата е ударена отдясно, всичко друго е здраво, огледало няма, счупено е
                          Fiat Bravo 1,6 16V

                          Коментар


                            #14
                            КОЛЕГА БЕНЗИНОВАТА ПОМПА С КАСЕТАТА ЛИ Е ДАВАШ РАДИАТОРчЕТО НОВО Е 60 ЛВ ПОНАМАЛИ МАЛКО ЦЕНАТА Е ВИСОКА А КОМПУТАРА Е ЕДИН НА ВСИчКО

                            Коментар


                              #15
                              perko написа:
                              КОЛЕГА БЕНЗИНОВАТА ПОМПА С КАСЕТАТА ЛИ Е ДАВАШ РАДИАТОРчЕТО НОВО Е 60 ЛВ ПОНАМАЛИ МАЛКО ЦЕНАТА Е ВИСОКА А КОМПУТАРА Е ЕДИН НА ВСИчКО
                              Да ти кажа честно не съм проверявал за повечето части цените, може и някъде да бъркам. Ако си наясно тази касета на помпата трудно ли се сваля, комплект ли е, защото нямах време даже да я разуча тази кола и даде фира. Ако се вади лесно взимаш и нея (ще се споразумеем), а относно радиаторчето 40 лв п-нормална цена ли е. В събота почваме тоталното разглобяване. Не съм с идея да се напечеля от тази кола, искаме да си върнем вложеното
                              Fiat Bravo 1,6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X