Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Fiat Bravo 2.0 20V HGT Продадена!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Колега, успех с продажбата! Днес мисля, че видях Бравока на Арката на НСА. Бяха се накачулили две момчета на предната врата. Ама бързах и не спрях. Даже късно се усетих да свирна. Мисля, че ти беше, след като в огледалото за обратно виждане видях РВ като начало на регистрацията. Пък и друго бяло ХГТ във форума не съм виждал. Но това, което видях, си беше с ХГТ решетка. На живо и лъснато наистина си е арно.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #47
      npace написа:
      Да трабват ми пари.Писал съм даже колко ме устройват.Днес уж я спазарих на бартер но какво ще стане до утре сутринта - не се знае.Официална информация дали в Пловдив вече няма да има бяло ХГТ с уникален звук ще има след утрешния ден.Писах и че ако някой изскочи от джоба с оферта над 3000 лева ще е новия собственик на колата , но такъв не се яви!Дано някой мераклия си купи нов внос ХГТ да усети тръпката! ....
      баце е какъв бартер ти предложиха ако не е таина?между другото аз се чудя от каде ми е познато момичето със което ходиш а то било съседка на братовчед ми във крумово :D извинявам се на колегата за спама
      АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

      Коментар


        #48
        Няма проблем така или иначе направих бартер вече.Новото ми превозно средство е Форд Фиеста.Момчето на което продадох Бравото е това което беше на арката на НСА в София.Към колегата дето ме е видял:Точно тогава правихме пазарлъка.Момчето което взе Бравото е на 19 години и малко над 20 пъти му казах че поне 5000 км трябва да кара кротко ако иска да е жив.Аз замених поддържано Браво доколкото можех да го поддържам и се надявам да продължавам да го виждам да се движи и да "реве" Яд ме е че нямам пари в този момент за да си го бях оставил но съдбата е такава.Към колегата billyboy` света е малък а особено Пловдив още по!Момичето с което ходя караше Бравото в последните 2 месеца Можете да заключите или изтриете темата понеже колата вече си има нов собственик!

        Коментар

        Working...
        X