Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    asd

    Колеги,ако някой го е закъсал и няма толкова парички,можем и да измислим нещо и на изплащане.Айде вече ,че ще ми купят хубавицата ,която съм си харесал
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #17
      asd

      Колеги,цената вече е 3300 лв,както и още един бонус-пране на салона :P Вчера я засичах извънградско при 100 км/час и ми даде разход 6,8 литра В града около 9.5-10 на сто
      Nissan Primera 1.6 16v P11
      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #18
        sdfsdv

        Едно ъпче от мен
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #19
          cf

          Колеги само да ви вметнач че само газовата уредба струва около 500 лева,гумите около 350-400 лв,джантите са около 500 лева и музиката около 200 лева,винетката е 70 леваТова прави 1800 лева Цената е повече от добра,Но до края на тази седмица става 3250лв.Вече е спешно
          Nissan Primera 1.6 16v P11
          ex.Fiat Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #20
            xa

            Колеги в събота сменям дюзата и вдигам цената от другата седмица ако няма желаещи сега
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #21
              xdf

              3100 лв последна цена от мен
              Nissan Primera 1.6 16v P11
              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                Колега, не си подценявай колата и не я подарявай (да я продадеш под себестойността й), само и само, че няма в момента интерес. И между другото и аз съм си обявила моята верна и скъпа поддържана Фиат-ка, но все още няма купувач. А знам, че предлагам качествена кола за класа, годините и техническото й състояние. Така че, търпение се изисква и вяра, че точният купувач ще се появи на точното време! Успех! :
                Have a Big dream, take small steps!

                Коментар


                  #23
                  аве

                  Ами аз това го знам ,ама като ми омръзна бравото вече Ако никой не я вземе на тази цена до неделя,я свалям от продажба до пролетта
                  Nissan Primera 1.6 16v P11
                  ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #24


                    и аз искам да продам моето и да си взема по голяма кола но толкова ме съмнява че някой ще изяви желание в тоз момент а пък и за безпари не ми се продава по добре да си е джъткам само тоя месец съм дал по нея 800 лв ! и като знам че ми е верна за кво да е продам за 3-4 000

                    Коментар


                      #25
                      dARLA написа:
                      Колега, не си подценявай колата и не я подарявай (да я продадеш под себестойността й), само и само, че няма в момента интерес. И между другото и аз съм си обявила моята верна и скъпа поддържана Фиат-ка, но все още няма купувач. А знам, че предлагам качествена кола за класа, годините и техническото й състояние. Така че, търпение се изисква и вяра, че точният купувач ще се появи на точното време! Успех! :
                      Колега тука си малко в грешка, и на мен много ми хареса ама има един огромен косур без климатик е.Колега цената е малко нереална за кола без климатик дори и перфектна да е, и аз в момента търся кола но отново няма да си взема без клима.Но въпреки сичко успех с продажбата.
                      Subaru B9 tribeca 3.0
                      Peugeot 307 04
                      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                      Fiat Brava 1.6 16V 103

                      Коментар


                        #26
                        ае

                        Dikata_BG написа:
                        dARLA написа:
                        Колега, не си подценявай колата и не я подарявай (да я продадеш под себестойността й), само и само, че няма в момента интерес. И между другото и аз съм си обявила моята верна и скъпа поддържана Фиат-ка, но все още няма купувач. А знам, че предлагам качествена кола за класа, годините и техническото й състояние. Така че, търпение се изисква и вяра, че точният купувач ще се появи на точното време! Успех! :
                        Колега тука си малко в грешка, и на мен много ми хареса ама има един огромен косур без климатик е.Колега цената е малко нереална за кола без климатик дори и перфектна да е, и аз в момента търся кола но отново няма да си взема без клима.Но въпреки сичко успех с продажбата.
                        Да ама има един много голям плюс,даже два.Първо изглежда много добре и второ е обслужена Аз ако си махна джантите ,гумите,газовата и музиката мога да ти я дам и на 2500,ама ще е грозна .Ако предпочиташ такава кола без тези работи и после да търсиш из форумите я джантички ,я гуми ,я музичка ок .Аз давам всичко наготово ,защото знам че ако си ги взема ще осакатя колата и няма да е същата
                        Nissan Primera 1.6 16v P11
                        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                        Коментар


                          #27
                          Колега не се сърди ама и*ал сам и музики и сичко ако не ми е комфортно лятото вътре да спра на светофара до гоуфа и да му се смея как се е препотил от ужасните теммператури на вън и наче фиатката си е наистина много изпъната
                          Subaru B9 tribeca 3.0
                          Peugeot 307 04
                          Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                          Fiat Brava 1.6 16V 103

                          Коментар


                            #28
                            Dikata_BG написа:
                            Колега не се сърди ама и*ал сам и музики и сичко ако не ми е комфортно лятото вътре да спра на светофара до гоуфа и да му се смея как се е препотил от ужасните теммператури на вън и наче фиатката си е наистина много изпъната
                            Е, купи моята тогава, тя е с климатик. И цената й падна на 3200.
                            Have a Big dream, take small steps!

                            Коментар


                              #29
                              ф

                              Колеги,последната цена на която мога да се разделя с нея е 3000 лева и 2700 без джантите.Помислете си до утре и ако никой не иска я свалям от продажба
                              Nissan Primera 1.6 16v P11
                              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                              Коментар


                                #30
                                zxc

                                Колеги,колата днеска я продадох Мъчно ми беше ,но сега се успокоявам ,че ще намеря друга красавица
                                Nissan Primera 1.6 16v P11
                                ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X