Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

МултиВолан + Еърбег Мареа... 50лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    МултиВолан + Еърбег Мареа... 50лв

    Волана е в перфектно състояние...50лв. 0878625524

    #2
    Колега да знаеш дали тези копчета могат да контролират други СД-та освен оригиналната музика?а и предложи ти някаква цена все пак ти го даваш аз мога да ти кажа и 30 лева
    1.6 16v Abarth

    Коментар


      #3
      xtry написа:
      Колега да знаеш дали тези копчета могат да контролират други СД-та освен оригиналната музика?а и предложи ти някаква цена все пак ти го даваш аз мога да ти кажа и 30 лева
      Трябва да попиташ някой компетентен. Аз съм виждал волан от новата Ц-класа на 124-ка, който работи, но нямам никаква представа... Вероятно може да се направи с един добър жичкаджия... А за цената ще се разберем нещо, няма проблеми, мисля че ще стигнем до консенсус...

      Коментар


        #4
        Волана си е най-прекрасен...

        Коментар


          #5
          дай някоя снимка да го видим де мераклия съм му
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #6
            и аз се нареждам на опашката!
            Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
            Moonsteppers - All over the world and beyond ...

            Коментар


              #7
              Снимките са добавени в първото мнение, от тук нататък сте вие...

              Коментар


                #8
                Колега ако съм 100% сигурен че ще ми върши работа до сега да си останал без него и ако можеш да ми покажеш какъв кабел или букса отива към радиото да го оправлява ще ми е от полза
                1.6 16v Abarth

                Коментар


                  #9
                  xtry написа:
                  Колега ако съм 100% сигурен че ще ми върши работа до сега да си останал без него и ако можеш да ми покажеш какъв кабел или букса отива към радиото да го оправлява ще ми е от полза
                  Това е буксата за копчетата, които командват...

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      а какво отива към касетофона ?кабел или букса? него можеш ли да ми покажеш?демек другия краи на тази букса
                      1.6 16v Abarth

                      Коментар


                        #12
                        xtry написа:
                        а какво отива към касетофона ?кабел или букса? него можеш ли да ми покажеш?демек другия краи на тази букса
                        Нямам представа... Виж си на твоята кола... :P

                        Коментар


                          #13
                          ам колега не съм запознат ам се си мисля че от едната страна буксата дет ми показа нали тя влиза във волана а кабела все трябва да влиза някаде в касетофона ? или е безжично ??? хм .. незнам сигурно неможеш да разбереш какво те питам точно
                          1.6 16v Abarth

                          Коментар


                            #14
                            xtry написа:
                            ам колега не съм запознат ам се си мисля че от едната страна буксата дет ми показа нали тя влиза във волана а кабела все трябва да влиза някаде в касетофона ? или е безжично ??? хм .. незнам сигурно неможеш да разбереш какво те питам точно
                            Тя върви някаква букса от касетофона и се включва във волана... Ако примерно си с евробукса трябва да стане или ако всички букси и кабели които стигат до касетофона станат на твоя касетофон трябва да действа и от волана...

                            Коментар


                              #15
                              ами да с евробукса съм ама ако ми кажеш и кой точно кабел в евробуксата ти отива към волана ще ми е от полза за да видя дали моето ще може да се управлява с този волан,или пък снимка ? сорри колега че толкоз те разпитвам ама искам да знам че като го взема че ми върши работа иначе после какво да го правя ... сорка пак братле ако ти се занимава още с решаването на моя въпрос ще съм ти благодарен
                              1.6 16v Abarth

                              Коментар

                              Working...
                              X