Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задно гърне за Фиат браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задно гърне за Фиат браво 1.6

    Колеги продавам задно гърне от браво много запазено,който има интерес да ми пише на лични .Гърнето е свалено от катастрофирал Фиат браво 2001 година
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    #2
    a

    Колеги,гърненцето е много хубаво ,аз лично си взех такова и съм много доволен,никога повече няма да си вземам от тези дето ги продават за 60-70 лв и уж били алуминизирани(Да бе да ,само дето за 2 години и са целите в ръжда и прогниват ).Може и снимка да сложа тези дни за да го видите.Цената е 35 лв
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Re: a

      kantarev написа:
      Колеги,гърненцето е много хубаво ,аз лично си взех такова и съм много доволен,никога повече няма да си вземам от тези дето ги продават за 60-70 лв и уж били алуминизирани(Да бе да ,само дето за 2 години и са целите в ръжда и прогниват ).Може и снимка да сложа тези дни за да го видите.Цената е 35 лв
      затова си взимаш хром-никел и нямаш грижи не за 2 а за поне 5 години иначе за оригинален звук твоето е гърнето
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Re: a

        B1keP_B0y написа:
        kantarev написа:
        Колеги,гърненцето е много хубаво ,аз лично си взех такова и съм много доволен,никога повече няма да си вземам от тези дето ги продават за 60-70 лв и уж били алуминизирани(Да бе да ,само дето за 2 години и са целите в ръжда и прогниват ).Може и снимка да сложа тези дни за да го видите.Цената е 35 лв
        затова си взимаш хром-никел и нямаш грижи не за 2 а за поне 5 години иначе за оригинален звук твоето е гърнето
        Е аз ако си взема хром -никел гърне и ако ме издържи само пет години ще им го прасна в главите на тези които са ми го продали.То тези оригиналните дето са от стомана издържат по 8-9 години и нищо пак им няма По желание на човека който иска да го купи ,му го пръскам сив металик или какъвто цвят иска,че имам едни спрейчета в мазето :P
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Колега може ли снимки на гърнето??имам интерес.пиши на ЛС
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            ъф

            Колега днеска ще се постарая,да го снимам
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар

            Working...
            X